SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pół roku ćwiczeń

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Nie widac 42cm w ramieniu i 92kg...smierdzi falszem.

Ps. A sylwetka nawet ok.

pzdr

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252
Mógłbym zrobić zdjęcie na wadze i z centymetrem ALE NIE ZROBIĘ TEGO bo nie o to w tym wszystkim chodzi żeby komukolwiek coś udowadniać..cieszy mnie każdy komentarz..szczególnie te krytyczne..no i dobrze, że napisała to Osoba o podobnym wzroście, wygladająca lepiej..;) Dzięki i pozdrawiam!!;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Jesli faktycznie jest jak mowisz to good ;) - choc wlasnie patrzac na Ciebie i na siebie odnosilem wrazenie ze na duzo mniejszego wygladasz :> - choc zdjecia lubia sprawiac takie wrazenie.

Pozdrawiam

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1954
@drcwycior

spokojnie w łapie są te 42 cm
waga tez wydaje sie ok, kolega jest wysoki.

a teraz przejde do meritum:

jak na pol roku to naprawde ejstem zachwycony. wszystko ładnie wyglada. nikeotrzy po 1.5 roku ciezkich cwiczen i dobrej diety nie maja takich efektow, tylko ci pozazdroscic

trzymam kciuki za dalsze postepy, ale imo teraz jest juz bardzo fajnie - jedynie mozna brzuch poprawic jakims abs-em i ewentualnie klatke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
@fqs ja mam 186 - wiec 1cm roznicy :> tu masz foty do mojego dziennika:

https://www.sfd.pl/drwycior__W_domu_tez_mozna..._nowe_foty_str._6,10,11,13,15-t543943.html

Ps. Pol roku po przerwie licz, to nie jest start od zera, widzisz to ja po kilku latach przerwy w 3 miechy dobilem do ~44 w ramieniu (okolo 3 cm w przod) ;]. Ale tak czy siak wazne, ze sie cwiczy.

pzdr

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Jakby uojciec nie napisał w ten sposób, to trochę inaczej wyglądałyby poprzednie posty(niestety).
Sylwetka dobra, gen do klaty jest, brzuch popraw bo lato coraz bliżej

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2010-04-22 14:15:37

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1085
Bardzo ładnie, idziesz w dobrym kierunku. Widać, że wiesz co robisz:)Powodzenia w dalszych zmaganiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Powiem krotko i wprost bo juz mi sie wlos na glowie jezy mimo ze go mam malo jak takie rzeczy czytam.
Jak mozna oceniac goscia ktory cwiczy za przeproszeniem dla autora i zcalym szacunkeim jakies osrane 6 miesiecy zupelnie tak jakby w 6 miesiecy mozna bylo diametralnie zmienic cos w wygladzie (owszem w sile w 6 miesiecy mozna bardzo duzo zdzialac).Jaki sens ma pisanie dobrze wygladasz jak na 6 miesiecy Daje sobie glowe uciac ze ten gosc wygladal praktycznie identycznie jak zaczynal 6 miesiecy temu wiec to ze wyglada dobrze jak na to ze cwiczy 6 miesiecy kompletnie nie ma nic wpolnego z tym ze tak super cwiczy i sie tak zmienil.Ja na codzien widuje gosci ktorzy nie cwicza nic i wygaldaja 2 razy lepiej jesli chodzi o cialo niz Ci ktorzy 7 poty na silowniach wylewaja (notabene ludzie na silwoniach maja beznadziejen sylwetki z tego co obserwuje).
W treningu chyba o to chodzi zeby postepy oceniac czyli roznice przed i po jakims czasie a nie w ten sposob.
W takim razie ja moge o sobie napisac ze wygladalem za***iscie kiedys jak na kogos kto nie cwiczy silowo nic i co ****aa z tego jak mamy oceniac postepy a nie jak ktos wyglada.
Jeden wyglada tak a drugi inaczej bo ma inne geny to ianzcej wyglada proste a tu maja byc ocenianie postepy !!



Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2010-04-22 14:41:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
No bo przeciez on pisal ze mial przerwe dluga i teraz od pol roku cwiczy - wiec zapewne bylo jak mowisz, przybylo zapewne ze 2cm w lapsku etc ;]. Dlatego mowie, ze to tak jak ja bym sobie wpisal 3 miesiace cwiczen i przyj****l swoje aktualne foty, gdzie faktycznie oram 3 miesiace po paru latach przerwy - no ale Bóg mnie nie obdazyl przeciez 41 w bicku na starcie ;]

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-04-22 14:49:00

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252
Oczywiste jest, że należy oceniać postępy w ćwiczeniu a nie aktualną formę-choć nie zawsze;)! Nie zamieszczam fotek żeby ktoś się rozwodził jak to zaj......e wyglądasz jak na pół roku;)- chodzi o to aby wysłuchać krytycznych uwag i wiedzieć na czym się skupić..poza tym pisałem, że kiedyś ćwiczyłem troche i teraz wracam do formy co nie zmienia faktu, że mimo wszystko dość szybko to idzie;) ale to tylko i wyłącznie tytułem wstępu. Przez poł roku koło 14kg. W ramieniu miałem 36 pół roku temu..teraz mam..no powiedzmy tyle na ile wygląda, żeby nie wywoływać "burzy w szklance wody";]
W wolnej chwili zamieszcze foty jak to byłem "suchy" jak bym teraz nie był..)
Generalnie gdybym nic nigdy nie miał wspólnego z siłownią to zamieściłbym foty pewnie po 2-3 latach ćwiczeń;] Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 miesięcy treningu - efekty

Następny temat

Kwietniowa forma

forma lato