SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogórkowy sezon konkursowy 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Pogoda coś się zepsuła-będzie okazja na uropach zaliczyć 8 Zadanie-bo już jest .

Można to wszędzie zrobić-nie potrzeba siłowni a nawet drażka.

Działamy.

Na razie coś nie mogę Was rozruszać-udział minimalny w konkursach. :(




https://www.sfd.pl/OSK_8_Zadanie_waga_przodem_w_zwisie_na_drążku-t1152411.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Szajba-robię to ćw 6 raz w życiu-wysłałem filmy także do Marka by to jakoś ocenił- więc Szajba wrzuć wreszcie swoją wersję.:)

A w najgorszym przypadku-będzie to rwanie masti siłowe :)
I po kłopocie :)





Zmieniony przez - masti w dniu 2017-07-25 14:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Kolejne zadanie wymyślone przez Jezoo-to to chyba każdy zrobi :)


https://www.sfd.pl/OSK_9__przysiad_narciarski-t1152412.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Na ten miesiąc-zaraz wrzucę ostatnie 10 Zadanie OSK-jest taki wybór,że spokojnie wszyscy się załapiecie na coś dla Was odpowiedniego i weźmiecie udział w losowaniach nagród.

Chyba ,że powalczycie w Specjalnym Konkursie-rwanie siłowe (nadal się intensywnie zastanawiam,dlaczego Kebul taki słaby wynik w tym zrobił-aż tak podpuszcza innych? :) ).

To ćw dobrze pamiętam ze szkoły podstawowej.

Oprócz mnie był w naszej szkole drugi podobny sylwetką i siłą gość z równorzędnej klasy.

Wiadomo,jak chłopaki-gdy mieliśmy razem wf wciąż była we wszystkim rywalizacja.
Jak graliśmy w piłkę ręczną bramkarze uciekali z bramek,gdy ,któryś z nas miał piłke w ręce :)

Leciały straszne bomby,bo jeszcze nie wiedziałem co to ból łokci :)

Wuefista zobaczył ta naszą nie w pełni świadoma rywalizację i postanowił nas troche przetestować-wiadomo:
-pompki,podciągania na drażku,brzuszki,rzuty piłką lekarską,bieg na 30 metrów,skoki,stania na rękach- szliśmy łep w łep-raz jeden trochę był lepszy raz drugi.

I na końcu dał nam wagę na łokciach-,ćwiczenie z gatunku tych ,jak to określił ostatnio ojan - łatwych,podstawowych,każdy to zrobi :)

I tu się zaczęło moje Waterloo- kolega zrobił za pierwszym podejściem i z dużą łatwością,myslałem,że mnie też to tak samo pójdzie- i kompletna klapa-za licho nie mogłem utrzymać pozycji.

Później okazało się,że robił to jjuż wielokrotnie na trenignach judo a ja spróbowałem to pierwszy raz.

Wiadomo-po powrocie ze szkoły ostro wziałem się za to ćw i w końcu zaczeło wychodzić-ale ,aż sobie kości miednicy i łokcie oddusiłem,nie wspominając o nadgarstkach.

Ciekawe jak Wam pójdzie?







Zmieniony przez - masti w dniu 2017-07-26 19:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Patrząc na Kiepską frekwencję w tych 11 konkursach





Mamy z Ojanem taką propozycję:

Każdy ,kto wrzuci swoje nieudane próby-z trzech OSK konkursach-także uzyska jedną szansę na losowanie nagród/

Jak ktoś chce więcej tych szans

-2 za 6 wrzutów prób,
3 za 9 wrzutów prób



Na to,to chyba i Ferdek by się skusił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale motasz,az tak bardzo zalezy Ci na frekwencji ?,i co zrobisz jak w konkursie z Jezoo lub ze mna bedzie 3 lub szterech z nieudanymi probami, ?,wygra ten co mu sie nie powiodlo ale akurat byl na necie w chwili wywolania ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-07-26 22:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tutaj trudno się z drazekm nie zgodzić. Niech zostanie jak było. W następnym sezonie nikt by się już nie przykładał tylko robił zadania na odwal się.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti trzeba bylo dla starych tetrykow z + 35 zrobic zadania w stylu jedna pompka lub jeden przysiad to moze byla b frekwencja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
drazekm
Masti trzeba bylo dla starych tetrykow z + 35 zrobic zadania w stylu jedna pompka lub jeden przysiad to moze byla b frekwencja :)
A gdzie Ty widzisz starych tetryków w +35?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Probuje zaczepek na wszystkie sposoby aby zmobilizowac kolegow ,ale nie reaguja wiec albo.nie maja ambicji,,albo nie czytaja tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

Następny temat

OSK 1 Zadanie pompki na drażku

WHEY premium