SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogórkowy sezon konkursowy 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Dzś będzie lista nagrodzonycha na kody trochę będzie trzeba poczekać,bojeszcze ich nie mam-
Pewnie do 10 sierpnia przyślą .

Zaraz ruszamy z nowymi OSK na sierpień-wiadomo juz o jakiego typu zadania chodzi.

Ktoś ma w tym stylu propozycję-wrzucać tu na czerwono.
Czekam też na zadanie na sierpień od Marka-z podnoszenia ciężarów.
Rwania siłowe mnie osobiście bardzo się spodobało-i juz mam to ćw w treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Konkursy OSK na lipiec-zdobyli nagrody:

Drazekm
Jezoo
Kebul



Specjalne zadanie-rwanie siłowe wygrał bezapelacyjnie Jezoo i za to otrzymuje nagrodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadanie: Mostek z leżenia na plecach

Wykonanie.
Połóż się na plecach, ugnij nogi w kolanach i lekko rozszerz stopy. Ręce zegnij w łokciach i połóż dłonie jak najbliżej tułowia tak, aby palce były skierowane w stronę stóp. Prostując równocześnie łokcie i kolana unieś miednicę, a następnie cały tułów do góry. Ciało powinno przyjąć kształt łuku.
Utrzymaj pozycję przez 10 sek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
O matko!
Tego to nawet obecne przedszkolaki nie zrobią!
Chociaż widzę, że podparłeś się zdjęciem Szajby!
Najwyższy stopień trudności!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ojan, jesteś na dogodnej pozycji bo możesz wybierać sobie zadania, przecież to Ty i Masti musicie najpierw zaakceptować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
jezoo
Ojan, jesteś na dogodnej pozycji bo możesz wybierać sobie zadania, przecież to Ty i Masti musicie najpierw zaakceptować
Jestem coraz bliżej leżącej pozycji
Wybieram zadania które są w moich możliwościach - wiem czego nie będę potrafić zrobić nawet po 4 tygodniowym treningu. Może do 31 sierpnia by się udało na ugiętych kolanach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aż nie wierzę. Szpagat Twoją wizytówką a zwykły mostek by Cię pokonał? Nogi nie muszą być proste, wystarczy unieść się do góry i utrzymać 10 sek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jezoo sprawdziłem na profilu masz 32 lata,zastanowiłeś się trochę że jesteś na forum dla seniorów,niestety już nie tak giętkich jak koło trzydziestki bierz na nasz wiek,kości i stawy poprawkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
Jezoo sprawdziłem na profilu masz 32 lata,zastanowiłeś się trochę że jesteś na forum dla seniorów,niestety już nie tak giętkich jak koło trzydziestki bierz na nasz wiek,kości i stawy poprawkę :)

Drazekm wziąłem to pod uwagę dlatego jest 10 sek. a nie 15 Po drugie to jest tylko propozycja więc jeśli Moderatorzy uznają, że zadanie się nie nadaje to go nie uwzględnią. A po trzecie jestem sam poniżej 35 lat a Was jest więcej a tylko ja podrzucam pomysły. Wymyślcie coś co będzie odpowiednie dla wszystkich Po czwarte widziałem co potrafią co niektórzy z grupy +35 i widzę, że nie jeden młody by wymiękł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
jezoo
Aż nie wierzę. Szpagat Twoją wizytówką a zwykły mostek by Cię pokonał? Nogi nie muszą być proste, wystarczy unieść się do góry i utrzymać 10 sek.

A dlaczego 10 sek samo zrobienie mostka już jest wyzwaniem,weź też pod uwagę ilu będzie chętnych lun raczej odwrotnie pomyśl czy w ogóle ktokolwiek to spróbuje ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

Następny temat

OSK 1 Zadanie pompki na drażku

WHEY premium