SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogórkowy sezon konkursowy 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Pomysłów mam pełno co z tego jak sam nawet bym ich nie wykonał a co dopiero inni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można dostosować pomysły do wszystkich, a kto sprytniejszy dostosuje zasady pod siebie a nie siebie do zasad - nie wszystko jest ujęte w zasadach i tu jest pełne pole do popisu.
Drazekm jak masz pomysły to pisz, razem coś wykombinujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale mi sie nie chce moderatorzy sa od tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jezoo
Zadanie: Mostek z leżenia na plecach

Wykonanie.
Połóż się na plecach, ugnij nogi w kolanach i lekko rozszerz stopy. Ręce zegnij w łokciach i połóż dłonie jak najbliżej tułowia tak, aby palce były skierowane w stronę stóp. Prostując równocześnie łokcie i kolana unieś miednicę, a następnie cały tułów do góry. Ciało powinno przyjąć kształt łuku.
Utrzymaj pozycję przez 10 sek.



SZAJBA jak babcie kocham SZAJBA !!!! ten to jest wszedzie i zrobi wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
A moze stanie na głowie?? Szajba na pewno zrobi (jak nie nasz forumowy, to taki joginowy się znajdzie na wzór).
Ale chyba to za łatwe dla tego towarzystwa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Paatik
A moze stanie na głowie?? Szajba na pewno zrobi (jak nie nasz forumowy, to taki joginowy się znajdzie na wzór).
Ale chyba to za łatwe dla tego towarzystwa....
Na głowie i bez pomocy rąk?
Nie robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
To Ty?

Robiłem z pomocą dłoni a nie na przedramionach
To już wyższa szkoła jazdy
Coś dla jezoo. Nie dałbym chyba rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mam nadzieję że Ci co wymyślają zadania będą brać udział w konkursie i również w wymyślonych przez innych ćwiczeniach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
drazek - już się nie wcinam... Ale mostek tak mnie natchnął do tego stania na głowie. Stać mnie na jodze nauczyli, mostek wieki temu robiłam - i może po tygodniu-dwóch bym dała radę... Ale te wasze rwania itp. to niekoniecznie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

Następny temat

OSK 1 Zadanie pompki na drażku

WHEY premium