SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogórkowy sezon konkursowy 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Czekam jeszcze za zadaniem specjalnym od Marka W. na otwarcie OSK sierpień




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Zaczynam podejrzewać,patrząc na ten film ,że Drazekm też jest takim przebierańcem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti potwierdziłem na priw swoja obecność czekam na kod,co do powyższego filmu to najgłupsza rzecz jaka można zrobić,gościu powinien się wstydzić takiego oszustwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Zaczynam podejrzewać,patrząc na ten film ,że Drazekm też jest takim przebierańcem :)

Już go widziałem jakiś czas temu i jak pisałem nie podoba mi się takie robienie ludzi w balona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Przecież to żarty-chłopaki się w końcu połapali :)


Jak pisałem-na kody trzeba jeszcze poczekać aż mnie je przyślą-myśłę ,że wkrótce to nastapi.



A swoją droga to niektórzy czytają chyba w moich mysłach-o tych dwóch zadaniach na sierpień też już w lipcu myślałem :)






Ale nic-lecimy dalej





"A są to podstawowe (banalne) ćwiczenia, które każdy adept ćwiczeń siłowych powinien zrobić (mniej lub bardziej udolnie)"

Jan Ojan Olejko




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti

Jak pisałem-na kody trzeba jeszcze poczekać aż mnie je przyślą-myśłę ,że wkrótce to nastapi.


E to po co "zawracasz gitarę" :) i wklejasz taki tekst :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Jak to : po co?

Zapomniałeś o 48 godzinach na odpowiedź?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Jak to : po co?

Zapomniałeś o 48 godzinach na odpowiedź?

Nie rozumiem,teraz odpowiedziałem i jak będziesz miał kody znowu będę musiał potwierdzać że możesz mi wysłać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Wiadomo,że nie-bo już to zrobiłeś .:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421


NUUUUDA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

Następny temat

OSK 1 Zadanie pompki na drażku

WHEY premium