SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie - jakie suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 376

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

33

Waga / wzrost

82

Staż treningowy

2 lata teraz od lutego regularnie

Cel cyklu

Redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

Mono jakiś czas temu

Stosowane wcześniej spalacze

Nie bralem

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Bialko

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Mam pudełkową wszystko wyliczone

Przewidziane finanse na cykl

Tyle ile trzeba

Uwagi i sugestie

Wiem o ujemnym bilansie kalorycznym. Najlepiej jakiś suplement który zwiększa również siłę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1861
Skończyłem jakiś czas temu brać mono .teraz chciałbym wziąć jakiś suplement na redukcję. Mam wrażliwy żołądek. Kiedyś próbowałem brać redoxa ale źle się po nim czułem. Co radzicie ?
Apetytu dużego niemam więc coś co blokuje chec jedzenia odpada na bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
Na wstępie napisz coś więcej o sobie, jak wygląda Twoja dieta, sposób trenowania, więcej podstawowych informacji osobistych (wiek, waga, wzrost, aktywność fizyczna w ciągu dnia), przydadzą się informacji o czasie i intensywności wykonywanego treningu, itd itp.
Jeśli oczekujesz profesjonalnej porady, to te informacje są wymagane.
Oczywiście mam nadzieję, że wiesz iż odżywianie jest tutaj najważniejszym czynnikiem, który będzie wpływał na efektywność redukcji?

Jeśli wiesz - to super, jeśli jedzenie kuleje , to zdecydowanie polecam wizytę w tym dziale:
https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html
oraz lekturę tematów podwieszonych, a najważniejszy z nich, od którego należy zacząć to:
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne__jak_je_wyliczyć-t276436.html

Bardzo ważna będzie też lektura np. takiego artykułu:
Polecamy również: Pierwsze kroki w odchudzaniu, czyli od czego zacząć redukcje tkanki tłuszczowej?


Następnie jeśli chodzi o suplementację, to stosowałeś redoxa extreme czy hardcore? Jeśli ten drugi , to moze dla Ciebie jest to za duża ilość kofeiny (400mg w porcji 3 kaps), w extreme kofeiny jest bardzo mało, zaledwie 100 mg w 3 kaps. Oczywiście jest to termogenik o szerokim spektrum działania i ma wiele substancji, po których delikatniejsze żołądki mogą źle reagować, należy pamiętać aby popijać kaps/porcję sporą ilością wody, ogólnie należy pić dużo wody w ciągu dnia.

Co do samej suplementacji, polecam połączenie jakiegoś okołtreningowego termogenika, jak nie redoxa, to np. burn4all extreme, animal cuts, clenburexin , do tego karnitynę w dawce min 3g dziennie, można do diety na regulację gospodarki cukrowej wrzucić berberynę hcl, kwas alfaliponowy, chrom. Z istotnych i przydatnych suplementów także diuretycznie działające forskolina lub mixy jak np. nasz water out np. tutaj masz fajny zestaw z termogenikiem od razu https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Burn4All_100caps_ _Water_Out_120caps-opis42109.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
Co znaczy że źle się czułeś ? Problemy żołądkowe ? Samopoczucie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1861
Samopoczucie. I żołądek też dziwnie bolał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Jak brałeś Monohydrat kreatyny, to nie jest powiedziane że ona jest tylko na masę tylko nawet na siłę, bo jest bardzo dobrym suplementem zarówno w okresie budowania masy mięśniowej jak i redukowania tkanki tłuszczowej. Także nie musisz nic nie zrozumiałaś zaczynając redukować. Na redukcję przede wszystkim to jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, A suplementy to tylko drobne dodatki. Nie Na początku produkcji parę tygodni stosuje tylko kofeinę przed treningowe, później dorzucam coś lekkiego np. fatburn z sfd, dopiero na koniec coś ciekawszego właśnie typu redox. Która wersję stosowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
moze ekstrakt z papryczek tak na Ciebie podziałał ja też np sporych dawek kapsaicyny nie mogę brać bo czuje uścisk, w takim przypadku trudno coś polecić bo nie wiemy jak na to zareagujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie widzę powodu ku temu, aby odstawiać stosowanie kreatyny w czasie okresu redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to najbardziej wartościowy suplement diety, więc warto jest stosować ją stale. Bez względu na cel, czy dyscyplinę sportową. Jak najbardziej może to być najtańszy monohydrat, np. coś takiego:

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html

Do tego z podstaw, przyda się beta alanina. Również około 5 gramów w stałej suplementacji.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Beta_Alanine-opis33649.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MK677 - testy krwi

Następny temat

Dobór suplementacji

WHEY premium