SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie, jakie odżywki, suplementy?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Cześć.
Od tygodnia stosuję dietę i chodzę na treningi, aby schudnąć.
Chciałabym włączyć do tego odżywki/suplementy, które pomogą mi osiągnąć cel szybciej i efektywniej.
Niestety jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie, stąd moje pytanie - co warto brać w czasie odchudzania?
Myślałam o kupnie spalacza tłuszczu, nie wiem jednak jaki jest dobry dla kobiet, czytałam trochę o Animal Cuts, czy to dobry wybór?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Dołączam się do pytania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Regulamin i obowiązkowa ankieta, miłe Panie: https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html
Jakikolwiek spalacz po tygodniu ćwiczeń absolutnie zbędny, a nawet niewskazany. Na sukces składa się przede wszystkim prawidłowe odżywianie, wspierane przemyślanym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Odpowiedni trening i odpowiednia dieta będą na tym etapie wystarczające.

Spalaczem można się wspomóc na końcowym etapie redukcji. Jeśli ktoś dopiero zaczyna, to tego typu suplementy są zbędne. Pomogą głównie na redukcję zawartości portfela .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Jestem na diecie od kilku miesięcy i od jakiegoś czasu przestałam widzieć jakiekolwiek zmiany. Stoję w miejscu. Czytałam trochę na ten temat i podobno to najlepszy moment, żeby zacząć brać tabletki na odchudzanie. Zgadzacie się z tym? Jestem trochę zdołowana obecnym stanem rzeczy:( Znajoma poleciła mi[EDIT]]. W zaistniałej sytuacji chyba się na niego zdecyduję. Co uważacie? Proszę doradźcie mi coś:(

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2015-04-01 10:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Nie, nie zgadzamy się z tym. Dieta + trening - w tejże kolejności - są kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, zaś żaden suplement nie wykona za nas pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Może stoisz w miejscu bo dieta i trening leżą. Zacznij od tego. Suplementy za Ciebie nie przypilnują diety i nie zrobią treningu na odpowiednim poziomie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Dieta mam cały czas podobną do tej co na początku. Jeśli chodzi o ćwiczenia, to też zbytnio nic nie zmieniałam i wykonuję je regularnie. Rozważam udanie się na siłownię, do tej pory ćwiczyłam w domu. Jeśli chodzi o te suplementy typu [EDIT]] to jeszcze się nad nimi zastanowię. A może macie wiedzę na jakiej zasadzie one w ogóle działają i co w nich się znajduję. Czy jakbym się jednak na nie zdecydowała, to mogą mieć jakiś wpływ na stan mojego zdrowia?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2015-04-01 10:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
A może jesteście w stanie doradzić mi jak w inny sposób poradzić sobie z moim problemem? Może zaproponujecie mi jakieś konkretne ćwiczenia na redukcję? Liczę na każdą radę, Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Koniec spamu.

Załóż swój temat, wypełnij ankietę, wklej zrzuty diety oraz rozpisz swój trening. Wtedy pogadamy. Bo na razie nie mamy o czym w zasadzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeszcze jedna próba buzzowego spamu, a będzie ban.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce zaczac trenowac pomoze mi ktos ?

Następny temat

skolioza

WHEY premium