SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce zaczac trenowac pomoze mi ktos ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
Czesc, jestescie doswiadczeni w tematach utraty wagi itp .I kieruje do was pytania o diete cwiczenia i odrzywki jakie moglabym stosowac .
Mam 20 lat jestem kobieta waga : 60 wzrost :173 z tego co wiem zeby zredukowac tkanke tluczowa powinnam jesc 120 g bialka 80 wegli i 62 gr tluczy . z tym ze nie za bardzo wiem co jesc . Uwielbiam rybe na parze i warzywa , jajka ujda ale nie za duzo dziennie , kurczak na parze tez mi smakuje tylko nie wiem kiedy co ile godzin i jakie porcje stosowac . Mam rowniez pytanie o cwiczenia ktore moglabym cwiczyc na redukcje , posiadam w domu atlas rowerek orbitrek i laweczke . biegac nie moge bo mam kontuzje kolana . Byloby mi milo jesli ktos ulozylby mi plan cwiczen moze byc 5 razy w tyg bez weekendow . Oraz chce sprobowac odzywki ale nie tabletki , zdecydowanie bardziej smakuja mi szejki ( probowalam mutant mas mojego brata ) ale wolalabym cos wspomagajacego redukcje i tworzenie masy miesniowej . ale rowniez nie wiem co i w jakich ilosciach ;) Jesli ktos bylby na tyle mily zeby mi pomoc bede sumiennie trzymac sie diety i pochwale sie rezultatami ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Na początek przede wszystkim ankieta: https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html
dopiero po jej wypełnieniu możemy zacząć coś działać.
Przy okazji zerknij na podwieszone tematy w dziale "Odchudzanie" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 0
Na początek proponuję ćwiczenia wykonywane z Chodakowską, Mel B, itd.. Ja od tego zaczynałam i jestem bardzo zadowolona z takiej decyzji:) A na jakich częściach ciała najbardziej Ci zależy, jeśli chodzi o ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Po pierwsze nie pomagamy bez ankiety. Po drugie - tu raczej promujemy wszechstronny trening z użyciem ciężarów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja, odżywki

Następny temat

Odchudzanie, jakie odżywki, suplementy?

Wiecej