SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MK677 - testy krwi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Siemka

Zakończyłem właśnie 4 tygodniowe stosowanie MK677 od firmy A-LABS, chciałbym sobie zrobić test krwi na rozne biomarkery aby sprawdzić czy wszystko jest ok ,

Moje dane:

Wiek: 27 lat
Staz na silowni: 6 lat
Dawka MK677 : codziennie rano 20 mg
Trening w tyg : 4-5 razy
Waga:88 kg
Wzrost: 183 cm

Na necie mam mozliwosc zamówienia domowego testu krwi który sprawdzi mi poniższe:

Aktywny B12
Aminotransferaza alaninowa (ALT)
Albumina
Kortyzol
kinaza kreatynowa
Kreatynina
eGFR
Hormon folikulotropowy
Wolny testosteron (obliczony)
hs-CRP
hormon luteinizujący
estradiol (estrogen)
Prolaktyna
Globulina wiążąca hormony płciowe
Testosteron (całkowity)
Mocznik
Witamina D (25 OH)

Pytania do was:
- czy w ogóle jest sens robić je po takim krótkim okresie stosowania? najbardziej interesuje mnie testosteron calkowity / wolny
- dzisiaj przyjałem ostatnią dawkę, czy powinienem odczekać tydzien-dwa dopóki nie unormują sie hormony? nie chce po prostu aby działanie tego środka wykoślawiło mi wyniki

Jednym z powodów dla którego koncze z braniem MK677 jest fakt iż mam wrażenie że od kąd biore go to mam zwiększoną ochote na sen, literalnie mógłbym spać cały dzien, wysypiam się ( sam sie budze ) a i tak jestem taki jakis przymulony czasem ( zwlaszcza po jedzeniu), podejrzewam ze problemy z tarczyca tez nie pomagają....

Dzięki z góry za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94817 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
Na testa Mk nie ma wpływu
Najszybciej podbiło prolaktyne bo ona daje takie objawy
Daj badania sprzed MK

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Niestety, nie mam z przed kuracji, przed kuracją czulem sie ok i nie miałem tego problemu ( sennosc ) ,

Czy powinienem odczekac tydzien/dwa przed zrobieniem testu czy od razu po otrzymaniu go zrobic? ( zapewne sroda/czwartek bede miec go )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Cześć.
"Jednym z powodów dla którego koncze z braniem MK677 jest fakt iż mam wrażenie że od kąd biore go to mam zwiększoną ochote na sen, literalnie mógłbym spać cały dzien, wysypiam się ( sam sie budze ) a i tak jestem taki jakis przymulony czasem ( zwlaszcza po jedzeniu), podejrzewam ze problemy z tarczyca tez nie pomagają...." - jak dla mnie to po prostu masz wysoki cukier, mk podnosi cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94817 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
Opcją nr 2 też (zapomniałem)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Najważniejsze pytanie to czy powinienem poczekac tydzien / dwa z testament czy moge juz teraz robic ? ( nie biore od wczoraj )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Jak nie masz wyników sprzed MK to tak naprawde nie będziesz wiedział co się zmieniło po stosowaniu tego środka... Ale jak chcesz dla świętego spokoju sprawdzić na jakim poziomie są Twoje badania to sobie je zrób , nie musisz nas o to pytać przeciez to zależy od ciebie tylko i wyłącznie , i tak śmiało możesz już robić te badania , na wynik testosteronu MK nie będzie miało wpływu. Sprawdź sobie glukoza napewno bo czuję , że tam cukier mocno w góre wywindował jak jesteś taki ospały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Mam zamiar przeprowadzić test pod koniec następnego tygodnia, tak dla świętego spokoju dam organizmowi 2 tyg odpoczynku,

https://www.medichecks.com/products/ultimate-performance-blood-test

Będę mieć wyniki zawarte w powyższej stronie ( trochę w dół zjechać, zakładka 'what's included'), akurat glukozy nie ma tam ale szczerze to już drugiego dnia po odstawieniu już nie czułem takiego zmęczenia / przymulenia, czuje się o wiele lepiej, mam nadzieję że wyniki będą ok :)

Tak ogólnie - czy te 20 g brane przez 4 tyg mogło narobić sporego zamieszania w hormonach ? Dawka niby mała, okres trwania też nie długo, zastanawiam się ile czasu potrzebuje organizm by być z powrotem 'naturalem'


Zmieniony przez - Villgefortz w dniu 2023-08-02 09:13:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja profilaktyczna na stawy

Następny temat

Odchudzanie - jakie suplementy?

WHEY premium