SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy - ektomorfikcy + pytanko do gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Amentoris z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
No wiec czy sa organizowane jakies testy (sponsorowane) dla ektomorfikow ? np do 60kg waga ciala czy tam 65

ciekawy jestem bo widze tylko 70/80 kg i ++ :)

i jeszcze takie pytanko // dodatkowe ;) - skad mam wiedziec ile to jest np 70 czy tam 100g gainera mass activator ? nie dali miarki jak i nie napisali ile to lyzek itp...
mam miarke z mass up // 50 unci czy jakos tak :P nie wiem czy sie przyda

pozdrawiam //

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Tyje tyje z czego jestem cholernie szczęśliwy ;p u mnie tycie jest najwolniejszym procesem ze wszystkiego:) z 1,5 miecha i z 85kg leci 90kg na klate
dzisiaj 80 to sobie serie robilem xd sila leci w gore na szczescie :] rzezba coraz lepsza ale o mase tak na prawde chodzi // waga no z 58kg;p wyliczylem sobie ponad 3,5-3,6k kalorii dziennie z przyswajalnych rzeczy ;D " dziennik posilkow" sa oczywiscie slabe dni ale mimo tego nie spadam ponizej 3k kalorii //// p****** takkich jak jakies ciasteczka batoniki /owoce itp.. nie liczylem :) dzisiaj postanowiłem dolozyc jeszcze jedna paczuszke ryzu :) wlasnie zaraz wszamam sobie 200g :) troche kocioł z tym wszystkim jest//glupie takie moje pisanie co i jak :D no ale dobrze na duszy takie rozmowy robia ;D dobrze pogadac na takie tematy

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
1. Musisz obserwować ten dział:
https://www.sfd.pl/Suplementacja__NASZE_TESTY_i_promocja-f151.html

Nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się nabór i kogo będą szukać.

2. Najlepiej kupując wagę kuchenną, łyżka łyżce nierówna, przeciętna "czubata" 15-20g

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
zamiast supli kup wagę

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Też dobra opcja.

W sumie jaki to problem dostarczyć wszystkiego przy wadze koguta wyścigowego.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
mialem ale sie zj*****a xd // a co do supli to zawsze musza byc :D przyzwyczajenie a moze uzaleznienie ? akt desperacji ?

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
50 ml(cc) to jest 30g gainera. Testy są co jakiś czas w tym dziale co Amentoris podał jak i w działach komercyjnych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
kogut ? 3,5k kalorii....

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
anubis84 no ale dzialy dla endomorfikow lub nawet lepiej //// ;p

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zbliża się lato więc większość jest testów redukcyjnych - to normalne.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
to jak juz wypowiadają sie tutaj specjaliści to moze popytam jeszcze o pare rzeczy ^^ no wiec czasmi mało czasu jest na zrobienie jedzonka // zwykle wtedy leci do koktajl zawierajacy zwykle z 100-150g wegli + z 40g niekiedy 40+ bialka // przegryzam chlebem czy jakims jabłkiem i wio do roboty // wiem, ze prochy to nie prawdziwe jedzonko no ale eleganckie uzupelnienie z gainerka i bialeczka nieprawdaż ? jakies minusy ? porady :) pozdr

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zwykłe jedzenie zawsze jest lepsze od proszków, jeżeli faktycznie niema innej opcji lepiej gainer niż nic.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekstra Libido z Biedrony

Następny temat

jakie hmb???pilne

WHEY premium