SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie 15kg w 3 miesiące

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może później podrzucę diete bo narazie nie mam czasu a troche bym się musiał rozpisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze 2 pytania
1. Podobno podczas wysiłku wzrok się psuje, czy to prawda? Bo ja mam -0,5 i nie chce sobie bardziej zniszczyć wzroku, da się to jakoś ominąć czy coś?
2. Załóżmy że schudnę tylko 10kg, czyli będę ważył ok 70kg, to czy jest to w miare normalny wynik? Będę normalnie wyglądal? Czy nadal będę gruby? Czy już wtedy zaczną mi rosnąć mięśnie podczas treningu siłowego? Teraz mięśni nie widać pod tkanką tłuszczową dlatego się pytam czy jak będę ważył 10kg mniej to będzie już optymalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
1. Jaki wysiłek? Jak normalnie trenujesz to nic Ci się nie stanie.
2.Kwestia indywidualna i to, do czego dążysz to już kwesstia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Znaczy czytałem że podczas ćwiczeń na siłowni ludzie z gorszym wzrokiem mogą go jeszcze bardziej pogorszyć, dlatego się pytam bo wiadomo że często bzdury można wyczytać.
2. Prędzej mi chodziło czy mój wygląd przy 70kg będzie już lepszy? Czy nadal mogę się spodziewać nieatrakcyjnego wyglądu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
siemcia95 - " mysl 2kg na tydz to jeszcze okej" czyli po twojemu 2kg na 7 dni, on chce przeznaczyc 90dni na diete, chudnac po 2kg na tydzien to ok 24-25kg w te 3 miechy by sie pozbyl, NAJZDROWIEJ JEST 0.5KG NA TYDZIEN ;) takie moje zdanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym chciał tak ok 1-1,2 kg na tydzień się pozbywać ale zobaczymy jak to będzie, a odpowie ktoś na wcześniejsze pytania?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
przy 70kg powinno byc juz w miare okej :D ja sam wazylem kiedys 75kg przy wzrosscie 175[taki jak teraz] i wygladalo to zle.. lecz nie najgorzej ale zle.. po zrzuceniu do 68kg juz wygladalem o wiele lepiej a jak doredukowalem do 64 to juz wogole jestem spelniony :D aczkolwiek z klaty moglbym jeszcze troche redukowac ale nie da sie miejscowo wiec moglbym sie za bardzo odchudzic z calego ciala;) ptfu my nie o tym tu teraz, ale odpowiadajac na twoje 2 pytanie przy 70 kg myslę ze bedzie to juz lepiej wygladalo a przy ok 67kg juz powinienes byc zadowolony i uzboric sie w cierpliwosc i zapal do dalszego odchudzania :D

PS: zwlaszcza ze wazysz teraz 80kg wiec po straceniu 10kg powinienes juz widziec znaczną roznice :D


Zmieniony przez - foreverxxx w dniu 2013-06-05 14:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 857
wyglad na pewno bedzie lepszy ale to wszystko zalezy jaki masz rodzaj budowy ciala, co do pierwszego nie mam pojecia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2306
Oj robi 10 kg różnicę oj robi. Przy 15 kg spodziewaj się konkretnych tekstów ze strony babci albo cioci pokroju "łolaboga aleś ty zbidnioł, masz tu rosołek, tylko kilka oczek, dietetyczny". Poważnie. Ja sam jeszcze dwa lata temu ważyłem 85 kg ponad przy wzroście 178. Obecnie ważę 69 i jak patrzę na zdjęcia to co tu dużo gadać - jak misio wyglądałem. I te teksty brata... "Ty to już chyba z meter ważysz".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 458 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2667
zacznij zdrowo sie odzywiac, rob wspiecia na brzuch,przysiady brzuszki nie silownia w tym wieku poczekaj jeszcze z rok minimum i wykonuj czysto technicznie. co do diety polecam duzo warzyw i owocow, zadnych slodkich napojow ani slodyczy duzo wody. i herbaty mietowej/czerwonej i innych. jesli nie mozesz sie powstrzymac od slodyczy jedz max. 1x w tyg. jakiegos batonika. a schudniecie 15kg w 3 miesiace nie jest najrozsadniejsze gdyz z racji szybkiego chudniecia jest neiidobrze, objawia sie to np. efektem jojo i wgl. takze do nastepnych wakacji co beda powinienes dac rade. pamietaj mozesz robic domatora, duzo biegaj, spacery szybkie, luba jazda na rowrze,basen itp.

Ryż, kurczak I kreatyna zrobią z ciebie... kawał chlopa.



ZAGŁOSUJ!

__________________________________
http://sonda.hanzo.pl/sondy,189203,1dY5.html

http://sonda.hanzo.pl/sondy,189210,7b49.html
__________________________________


ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrobić sobie klate i brzuch

Następny temat

Początek rzezbienia z nadwagą

WHEY premium