SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie 15kg w 3 miesiące

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 867
Pamiętaj też aby dostarczać organizmowi niezbędnych składników tj minerałów, witamin i błonnika cobyś w jakieś niedobory nie wpadł. Jak jestes zdterminowany to zrzucisz nawet 30 kg w 3 miesiące i nic w tym niezdrowego nie będzie, jeśli będziesz oczywiście się zdrowo odżywiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 857
Donor ma racje, bokser Saleta jak robil kiedys wage jadl jeden posilek dziennie ale dostarczal to co wymienione wyzej itd i powiedzial, ze nigdy nie narzekal na zdrowie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam diete 1800, dałbym radę z taką te 15kg schudnąć? skoro mówiłeś że ty w 1,5 miesiąca z 1700 zbiłeś 10kg:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Donor a mógłbyś powiedzieć ile mniej więcej tygodniowo ćwiczyłeś i co?
I czy ktoś może podać jakie posiłki mają te składniki tak żeby 1700-1800 dziennie jeść niedrogo i te 4-5 posiłkow bo podobno tak najzdrowiej
byłbym wdzięczny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeszcze pytanie: podobno metabolizm się zwalnia jak się je tak mało, czy to prawda?:/ bo troche mi go szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 867
Ja już mam troche stażu więc troche to inaczej wygląda jakbym Tobie radził. Ja robie SPLIT 5 dni w tygodniu i do tego aeroby 5 razy w tygodniu bieganie 1h, i 1 raz w tygodniu robie interwaly 30 minutowe. Z tego co tam pisałeś to chcesz biegać i dobrze, 4 razy w tygodniu bieganie wystarcza. Do tego byłoby dobrze jakbyś dorzucił trening siłowy chociaż te 3 razy w tygodniu.
Co do taniej diety to możesz wrzucić jajka bo nie są drogie, a mit o szkodliwym cholesterolu został już obalony. Do tego dobrym tanim źródłem białka są wszelakiego rodzaju podroby. Wątróbka ma np 20 gram białka i niewiele węgli co na LowCarbie jest dobrym rozwiązaniem. Poza wątróbką preferuje jeszcze żołądki drobiowe.
Wgle to poczytaj sobie troche o LowCarb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
5dni w tyg split,5x bieganie i 1x aero? to kiedy ty dajesz miesniom
odpocząc?

Zmieniony przez - foreverxxx w dniu 2013-06-06 20:37:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 867
Co do metabolizmu to oczywiście, że zwalnia. Przy długotrwałej diecie to może być kłopotliwe. Jednak po diecie stosując faze stabilizacji nie odczujesz efektu jojo. Metabolizm zmienia się w ciągu życia więc o to się nie martw. Jeśli zrzucisz połowe wagi którą chcesz zrzucić, możesz zacząc stosować cheat meal co 2 tygodnie, żeby troche odpocząć psychicznie i podkręcić metabolizm. Wierz mi czy nie, ale stosuje naprawde działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 867
@foreverxxx pon- barki i kaptury i aero 1h, wtorek-plecy i aero 1 h, środa- off i aero 1h, czwartek- klata i brzuch i aero 1h, piatek- biceps i triceps i aero 1h, sobota- nogi, niedziela- interwaly. Oddzielając tak najwieksze partie miesniowe od siebie miesnie daja rade odpocząć. Jedynie interwały po nogach mogą wydawać sie kontrowersyjne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
No tak glownie o te nogi mi chodzilo :D ja po ostatnim treningu czulem ze mi w dupe nogi włażą a ty tu o aero 1h
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrobić sobie klate i brzuch

Następny temat

Początek rzezbienia z nadwagą

WHEY premium