SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie 15kg w 3 miesiące

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
Ja ci tylko mowie jak jest najlepiej, nawet ci kolega wyzej napisal.. z czegos zacznij i obcinac, a nie odrazu scinasz maxa i chcesz pomocy w glodowkach-nigdzie na tym wózku nie zajedziesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yy jaka głodówka? Jak ja jem tyle na codzień i nawet za bardzo się najadam, nie czuje głodu.. To że jestem gruby bo czasami zjem więcej jakiegoś fast fooda to nie znaczy że mi 1700 kalorii nie starczy, po prostu jak było coś dobrego to brałem za dużo ale to nie znaczy że jak wziął bym mniej to odrazu głodówka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do rozpiski no tak wiem ile czego mam mieć ale weź szukaj w miare tanich produktów żeby tego wszystkiego dostarczały..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie ma co ukrywać jest to dosyć kosztowna zabawa, 1700kcal to troszkę mało, jak chcesz sie w to bawić i zakładasz taki ambitny cel to zapomnij o jakiśch słodkich napojach, słodyczach czy fast foodach. Jeżeli nie zmienisz zdania i dalej będzie to 1700kcal, to nie będzie tak drogo ;) jakiś kurczaczek, czasami możesz zamienić na wieprzowinę, podroby, do tego ryż, warzywka. Oczywiście musisz kombinować z jedzeniem bo szybko ci się znudzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2306
Zamiast wieprzowiny lepsza ale i droższa wołowina. Popytac u rodziny na wsi czy nie mają podarować albo odsprzedać tanio orzechów, owoców itd. Poza tym masz 15 lat - jeśli Twoich rodziców interesuje Twoje zdrowie to powinni Ci pomóc. Tylko przez całą dietę zero śmieciowego (chipsy, paluszki, fastfoody, napoje kolorowe, wody smakowe itd) i zapychającego (ziemniaki, produkty slim/fit) jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no koledze chodziło o coś taniego więc podałem ;) wołowina jest dużo lepsza wiadomo, niestety też dużo droższa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fastfoodów, słodyczy, słodkich napojów nie spożywam już z pół roku i jakoś jest spoko. A jedzenie mi się nudzi jeśli mi smakuje, szczególnie mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
tak czy siak ja nadal [jak i zapewne 3/4 forum] jestem zdania ze powinno sie zaczynac redukcje od zerowego i co tydzien ciąć kcal po 100/200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie, nadchodzą wakacje i teraz chciałbym zmienić troche mój plan na bardziej intensywny.
Kalorie nadal zostaną na 1700 chyba że po bardziej intensywnych treningach nie będzie mi to wystarczać to trochę te liczbe zwiększe. Chciałbym aby treningi teraz trwały 3h- 100 minut szybkiego chodu, 35 minut biegania oraz 45 min treningu siłowego(mniej więcej), czy jest to dobry plan? może coś zmienić? z czasem minuty chodu będę zamieniać na minuty biegu ale z moją dotychczasową kondycją nie dam rady biegać więcej. Ktoś poleci mi jakieś treningi siłowe? żeby wraz z utratą tłuszczu zacząć przybierać mięśnie? Treningi myśle 4 razy w tygodniu, raczej nie mniej- może więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I mam pytanie, na czym polega to spalanie kilogramów? Bo na pewnej stronie wyczytałem że z takiego treningu spale ~1500 kalorii, jem ich 1700 więc w sumie jak mam chudnąć skoro zostaje jeszcze tych 200 kalori ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrobić sobie klate i brzuch

Następny temat

Początek rzezbienia z nadwagą

WHEY premium