SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa po siłce a przed aerobami?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
Witam!

Pytanie jak w temacie. Już piszę dlaczego mnie to interesuje.
Po około godzinnych ćwiczeniach z wolnymi ciężarami (przed aplikuję sobie Superpumpa 250 Gaspariego, a w trakcie carbo) idę na rowerek lub stepper. I na aeroby schodzi mi zazwyczaj około godziny. Niskie tempo, bo chcę zgubić sadło...

I teraz, dlaczego pytam. Bo obawiam się że po godzinnym treningu siłowym, przez długie aeroby zbyt narażam się na katablizm...

Tak więc czy niezłym pomysłem nie byłoby po siłowych ćwiczeniach wypić białko (hydrolizat, 95% białka) i spokojnie nie martwiąc się o mięcho dreptać na stepperze i gubić tłuszcz.

Ma to sens co piszę, czy sensu nie ma?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Zmieniony przez - Krzepki w dniu 2011-05-02 20:54:03

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie ma sensu obetnij troche kcal a po silce wiecej jak 30min nie robiłbym ew rozdziel treningi rano i wieczorem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
j/w godzina to za dlugo, 30 minut aerobow wystarczy spokojnie, ewentualnie rano mozesz je sobie jeszcze strzelić, pozdro

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rano bym zostawił zabezpieczył sie bcaa i pilnował michy.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
to juz kwestia zalezna od celu, zrozumialem ze priorytetem kolegi jest zrzucenie sadła wiec dorzucenie ich rano grzechem by nie bylo, a jak nie aeroby to ewentualnie jakas tabatke ;)

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
byle nie za często aby nie przesadzić

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
jasne, jak ze wszystkim w zyciu

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
Dzięki Panowie.

Może wytłumaczę przy okazji dlaczego drepczę godzinę. Ma to związek z moją pracą i brakiem czasu. Paradoks nie? :)
Chodzi o to że mam maxymalnie czas na 3 treningi w tygodniu. I dlatego tłukę 3x1h aerobów... Pewnie o niebo lepiej byłoby dać 6x30min ale nie ma szans :(

Czyli z tym białkiem pomiędzy treningiem siłowym a aerobowym, dam sobie spokój.

Dzięki raz jeszcze
Krzepki

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a może lepiej byłoby dać 3x interwał po 25 min zastanów sie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
Hmm... interwał, powiadasz? A nie będzie to zbyt obciążające po treningu siłowym? To znaczy, czytałem (źródła nie jestem w stanie teraz podać) że po dużym wysiłku zalecane są jedyne aeroby które nie przeciążają nadmiernie organizmu czyli do 60%HRmax. Przy treningu interwałowym chyba to niemożliwe, co? :)

Ale oczywiście poczytam, poszperam.

Dzięki:)

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1032
Ile masz lat i jaka waga?

Aerobów nigdy za dużo ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dietka zeby sie dociac do konca ?

Następny temat

Dieta na rzeźbę

WHEY premium