SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie nastolatka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
Siemanko

Zacząłem chodzić na siłownię jakiś czas temu. W poniedziałek skończy mi się drugi karnet ( 2 miesiące minęły. ) Pierwsze kilkanaście dni wiadomo było rozpoznawcze. Teraz od od kilkunastu dni zmieniłem diametralnie moje odżywianie.

Nie jem słodyczy, nie piję słodkich napoi, staram się jeść często ale mało.

Na śniadanie przykładowo płatki owsiane, lub razowy chleb + serek wiejki/twaród/jajka.
Po treningu dwa banany, jak dojdę do domu - ryż na mleku + pierś z kurczaka bądź ryż z piersią.
Na wieczór twaróg ( ze śmietaną i cukrem.. wiem cukier, inaczej nie wchodzi. 2 łyżeczki ). Teraz też przerzucę się np. na tuńczyka itd.

Staram się również zastępować białe pieczywo tym ciemnym, w którym są węgle złożone.

Czy takie odżywianie będzie mi odpowiadać? Moim celem jest ogólna poprawa muskulatury.
Wagę itd macie w moim profilu, proszę o rady

Mój trening to :

Pn.Klata Triceps
Sr. Plecy Biceps
Pt. Klata Triceps
Sb. Nogi Barki Przedramie

+ na każdym treningu brzuch.

Co do efektów po tych dwóch miesiącach.
Bicek w górę jakieś 3cm, ogólnie teraz wygląda na biceps, nie jakiś flak. Na brzuchu czuję wszystkie mięśnie, pod światło widoczne wszystkie kafelki ( te ostatnie na samym doje czuję odkąd zacząłem ćwiczyć podciąganie nóg), boczne też robią się juz widoczne lekko odkad dodalem je do treningu.
Klata też większa, motyle także.

Jednak moim kompleksem nadal jest trochę tłuszczyku w dolnej części brzucha, chciałbym to zmienić. Prosze o rady pozdraiwam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
do szkoły: https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
ułóż porządną dietę 5-6 posiłków pij 1.5 l wody dziennie klata 2x w tygodniu troche dużo bo klatka regeneruje się 6-7dni może spróbuj taki rozkład
Pn. klata brzuch
Śr. barki nogi
Pt. bic tric przedramiona
Sb. plecy brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
piję dużo wody, a czmeu mam jej dużo pić ?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
jakieś 70 % ciała to woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
nie pij tej wody z miarka, pij ile potrzebujesz ale zeby to nie byly dwie szklanki, na temat wody bylo juz troche artykulow wiec tu nie bedziemy na to odpowiadac, po diecie ktora o ktorej tam wspomniales nie wiele wynika, pamietaj ze zaczyna sie od ulozenia diety a nie planu na silowni, bo efektow nie bedzie. jaki plan ulozysz na poczatku to jak dla mnie wszystko jedno, najlepiej zapytaj instruktora o cwiczenia ogolnorozwojowe. Dwa miesiace liczac trening 3 razy w tygodniu to nadal malo. Jesli Twoim celem bedzie masa to brzuch wystarczy raz dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
Od poniedziałku po treningu dodam 20-30minut aerobów.
PS. Waga cały czas spada, brzuch jest coraz lepszy, mięśnie coraz bardziej widoczny, a ten lekki tłuszczyk powoli znika.
Mam nadzieję że po aerobach będzie jeszcze lepiej!

Chyba jestem Mezo, gdyż jestem stosunkowo szerszy w barkach. Odstawiłem słodkie, jem dużo białka co skutkuje utratą tłuszczu i wagi.

PS. Czy jak przykładowo dodam te aeroby to nie stracę mięśni? Moim celem jest atletyczna sylwetka typu :

http://mswiley2508.files.wordpress.com/2009/10/oguchi-onyewu-gooch-gets-naked-for-espn1-269x300.jpg?w=269

To tylko przykład. Czyli ładny brzuch, lecz i górne partie rozwinięte.
Nie chcę być coś typu strong man :)

Zmieniony przez - maniac97 w dniu 2013-01-06 13:13:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
przejrzyj inne tematy i zobacz jak wyglada dieta, bo twoje odzywianie kiepsko wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
możesz stracić mięśnie ale jak będziesz wcinał białka dużo i może zainwestujesz w bcaa to nie powinno być jakichś dużych spadków z mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
Dodam jeszcze że tłuszczyk spada, waga z 1-2kg spadła, a ja mam siłę żeby przerzucić się z serii 4x45kg wyciskanie na 4x50kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
-Gdzie masz w tej swojej "diecie" warzywa,zdrowe tłuszcze?
-Jak coś Ci "nie wchodzi" to po jaką cholerę to jeść?
Mając 15lat musisz odżywiać się różnorodnie,żeby prawidłowo się rozwinąć. Owszem,słodycze i inne syfy omijaj,ale musisz urozmaicać dietę,by dostarczyć wszystkich potrzebnych składników.
Jedz wartościowe produkty(w linku niżej) a wystarczy w zupełności: https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
tłuszcz mam np. z oleju rzepakowego, a warzywa wcinam. Ogóreczki, pomidorki, marchew :D

No lubię jeść słonecznik, zaliczać to jako źródło tłuszczu?

Zmieniony przez - maniac97 w dniu 2013-01-06 18:06:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - 65kg, do ocenienia.

Następny temat

Odżywianie nastolatka przy ćwiczeniach

WHEY premium