SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie nastolatka przy ćwiczeniach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
Siemanko

Zacząłem chodzić na siłownię jakiś czas temu. W poniedziałek skończy mi się drugi karnet ( 2 miesiące minęły. ) Pierwsze kilkanaście dni wiadomo było rozpoznawcze. Teraz od od kilkunastu dni zmieniłem diametralnie moje odżywianie.

Nie jem słodyczy, nie piję słodkich napoi, staram się jeść często ale mało.

Na śniadanie przykładowo płatki owsiane, lub razowy chleb + serek wiejki/twaród/jajka.
Po treningu dwa banany, jak dojdę do domu - ryż na mleku + pierś z kurczaka bądź ryż z piersią.
Na wieczór twaróg ( ze śmietaną i cukrem.. wiem cukier, inaczej nie wchodzi. 2 łyżeczki ). Teraz też przerzucę się np. na tuńczyka itd.

Staram się również zastępować białe pieczywo tym ciemnym, w którym są węgle złożone.

Czy takie odżywianie będzie mi odpowiadać? Moim celem jest ogólna poprawa muskulatury.
Wagę itd macie w moim profilu, proszę o rady

Mój trening to :

Pn.Klata Triceps
Sr. Plecy Biceps
Pt. Klata Triceps
Sb. Nogi Barki Przedramie

+ na każdym treningu brzuch.

Co do efektów po tych dwóch miesiącach.
Bicek w górę jakieś 3cm, ogólnie teraz wygląda na biceps, nie jakiś flak. Na brzuchu czuję wszystkie mięśnie, pod światło widoczne wszystkie kafelki ( te ostatnie na samym doje czuję odkąd zacząłem ćwiczyć podciąganie nóg), boczne też robią się juz widoczne lekko odkad dodalem je do treningu.
Klata też większa, motyle także.

Jednak moim kompleksem nadal jest trochę tłuszczyku w dolnej części brzucha, chciałbym to zmienić. Prosze o rady pozdraiwam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
aeroby...
Szukałeś podobnych tematów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
Szukałem, ale przecież nie tylko o to pytałem, także o odżywianie.

Czy 30 minut biegania po całym treningu powinno dać efekt? Biegać też wieczorami? Czy tylko po treningu siłowym?

Zmieniony przez - maniac97 w dniu 2013-01-05 20:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Spróbuj po treningu i zobacz czy efekty będą.
Opisałeś 3 posiłki, to zbyt mało by coś powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
Chodzi o ogół. Że staram się jeść dobry chleb codziennie rano lub płatki + białko. Potem w szkole jakieś kanapki, może być na przykład kombinacja dwie kanapki z chleba razowego z jajkiem i keczupem w środku? Bądź z serek żółtym/ wędliną + serek wiejski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Lepsze to niż nic, jak liczysz na rezultaty to musisz się za to zabrać (ułożyć dietę).
Zrób ankietę lub podaj: wiek,waga,wzrost,typ budowy
Penie tłuszczy nie jadasz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Żeby pozbyć się brzucha musisz zrzucić trochę tłuszczu, od tego jest dieta i aktywność fizyczna. Poczytaj sobie w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
Wiek 15 i pół dokładnie. Wzrost 187-188Cm. Waga 73-74KG. Typ budowy hmm... Ogólnie jak byłem młody byłem troszkę grubiutki, potem urosłem i się wyciągnąłem. Ciężko to określić, myślę że Mezomorfik lecz troszkę tłuszczyku jest więc jakieś cechy chyba mam z ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 635
TomekZ88
Żeby pozbyć się brzucha musisz zrzucić trochę tłuszczu, od tego jest dieta i aktywność fizyczna. Poczytaj sobie w tym dziale.


No to właśnie jako taką dietę mam, staram się jeść zdrowo, dostarczać białka. Nie jem słodkiego w ogóle. Ćwiczę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
No to jak nie zamierzasz nic z tego zmieniać to dodaj aeroby i tyle, a jak nie pomoże to szukaj dziury gdzieś indziej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Jak wyżej, jeśli nie zaczniesz gubić wagi to znaczy że jesz za dużo, albo za słabe jakościowo produkty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie nastolatka

Następny temat

Prosba o ocene jadlospisu

WHEY premium