SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie ten plan :) 4 dni treningowe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Witam,

Chciałbym abyście ocenili ten plan i powiedzieli co ewentualnie w nim zmienić:) Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Oto plan:

Poniedziałek:
Klatka, Plecy

Wtorek:
Biceps, Przedramię

Czwartek:
Barki, Nogi

Piątek:
Klatka, Triceps
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11317
jak 4 dni to albo:

pon: klata + tric
wt: plecy +bic

sr: wolne
czwartek: nogi + łydki
piątek: barki + brzuch

sb:wolne
nd:wolne

lub:

pon: klata, plecy
wt:nogi całe

sr: wolne
czw: barki+ brzuch
pt: łapy całe


Ten powyżej to mój ulubiony rozkład 4 dniowy, ale zrobisz jak bedziesz wolał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Plan do niczego, ja bym zmienil prawie wszystko

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
ankieta panie, to raz. a dwa, ze jest zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
a trzy to to że jak ktoś was prosi o to żeby napisać co zmienić to piszcie na temat a nie że źle:) To że źle to każdy głupi potrafi napisać:) Konkrety mistrze ćwiczeń konkrety... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
ić rze spaci synku ;*
dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
ja *******e ale wy jesteście wszyscy po*******eni:D Rady daje mi jakiś gościu co wygląda jakby z Oświęcimia uciekł i jak to w Polsce bywa jak nie wiesz co napisać to najlepiej powiedz coś głupiego jak ostatni post:) Trochę więcej Panowie (dzieci??) książek a mniej koksów bo coś z waszym kreatywnym myśleniem nie tak:) heh pozdrawiam znawców ;) chłopaczki... :)
I jeszcze tak na marginesie... Jak macie zamiar *******ić głupoty zamiast pisać konkretnie o aktualnym problemie kogoś (nie tyczy się to tylko mojego postu) to lepiej się zamknijcie i nic nie piszcie:) Taka dobra rada:)

Zmieniony przez - Piter_007 w dniu 2009-09-03 23:41:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
haha nie spinaj sie tak chlopaczku
po 1 nie wstawiles ankiety ntora jest pierwszym odnosnikiem zeby potraktowac temat powaznie.
Po 2 zadales idiotyczne pytanie z takimi polaczeniami ze kazdy glupi wie ze jest zle i skoro Ty tego nie wiedziales to kim Ciebie nazwac?
Wystarczy wejsc w pare tematow i bys znalazl dobre polaczenie ale skoro nie potrafisz otwierac innych tematow no to masz problem ale z nim juz na forum nie wyskakuj.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
widzisz akurat czytałem trochę to forum i znalazłem sporo zbliżonych planów:) i jakoś tam ludzie pisali że mogą być. Zresztą jakoś nie widzę przeciwwskazań żeby połączyć np. klatkę z tricepsem albo z plecami. Tak samo odnośnie nóg i barków:) Dużo ludzi pisało na ten temat i raczej nikt nie widzi w tym nic złego. A jak dalej masz jakieś wątpliwości to poczytaj sobie chociażby atlas ćwiczeń i dopiero wtedy wypowiadaj się na forum:) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Kolego za dużo nie przeczytałeś : 17 artykułów. jeżeli nie potrafisz ułożyć sobie rozkładu treningów w tygodniu to raczej nie dział dla ciebie. Nie spinaj sie tak bo obrażanie innych forumowiczów nie jest tutaj na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
nie no pewnie... wejdźcie sobie mistrze na www.kulturystyka.pl/atlas/ i poczytajcie trochę:) o ile nie będzie z tym problemu bo widzę że ciężko to trochę idzie.. :) Ale trening czyni mistrza jak to mówią:) Niech moderator zamknie ten temat bo bez sensu to:) Wystarczyło zamiast tego *******enia napisać co zmienić i tyle. no ale przecież po co... :) A odnośnie tego ostatniego postu to nie wiem co chciałeś udowodnić przytaczając ilość przeczytanych postów.. Nie wiem jak Ty ale ja czytam tylko to co mnie interesuje i na co szukam odpowiedzi :) więc te przytoczone 17 artykułów na temat to chyba nie jest tak mało:) no ale rozumiem... każdy ma inne zdolności..:) niektórzy potrzebują 100 przeczytanych żeby coś zrozumieć... heh

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA Pozdro heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
zmien na:

pon:
klatk, bic

śr:
nogi, bary

pt:
plecy, tric

i bedzie dobrze

teść z oma na mecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe do oceny

Następny temat

Jak trenować mając mało czasuna regenerację ???

WHEY premium