SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę oceńcie ten plan treningu....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
Poniedziałek:
Klatka:
-leżąc na ławce poziomej przenosy sztangielki za głowę(4x10)
-leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami - ramiona proste w łokciach(4x10)
-leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangielek - ruch prowadzony po łuku do zejścia się sztangielek nad klatką(4x10)
-leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi w średnim(wąskim, szerokim) uchwycie, ze zmianą obciążenia(4x10)
-pompki

Triceps:
-leżąc tyłem na ławce poziomej - francuskie wyciskanie ze sztangielkami trzymanymi podchwytem(4x10)
-leżąc tyłem na ławce poziomej - uginanie przedramienia do klatki ze sztangielką trzymaną nachwytem(4x10)
-stojąc w podporze kolanem o ławkę poziomą - prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką trzymaną chwytem młotkowym(4x10)

Wtorek:
Barki:
-siedząc na ławce z podparciem pleców (kąt 90 stopni) - wyciskanie sztangielek z łączeniem nad głową (4x10)
-siedząc na ławce z podparciem pleców (kąt 90 stopni) - unoszenie sztangielek bokiem (ramiona proste)(4x10)
-stojąc w opadzie tułowia - unoszenie sztangielek bokiem (4x10)
-stojąc w opadzie tułowia - unoszenie sztangielek do tyłu w chwycie młotkowym(4x10)

Nogi:
-stojąc na podstawce - wspięcia na palce ze sztangą na barkach (4x10)
-przysiad ze sztangą na barkach(4x10)

Środa:
Odpoczynek

Czwartek:
Plecy:
-stojąc - podciąganie sztangielek trzymanych nachwytem wzdłuż tułowia(4x10)
-stojąc w podporze kolanem o ławkę poziomą - wiosłowanie ze sztangielką trzymaną nachwytem(4x10)
-stojąc - unoszenie barków ze sztangą trzymaną szerokim nachwytem (4x10)
-stojąc w wykroku, skłony tułowia w przód (skłony "dzień dobry") ze sztangą(4x10)

Biceps:
-stojąc - uginanie przedramion z hantlami w chwycie młotkowym(4x10)
-stoimy, ramiona ze sztangielkami w chwycie młotkowym opuszczamy swobodnie wzdłuż boków tułowia. Naprzemianstronne uginanie przedramion ze skrętem(4x10)
-stoimy w szerokim rozkroku w opadzie tułowia w przód, ręka ze sztangielką opuszczoną w dół, podpiera się łokciem o wewnętrzną część uda, drugą rękę opieramy na udzie(4x10)

Piątek:
Przedramię:
-siedząc - zginanie nadgarstków ze sztangielkami trzymanymi nachwytem w oparciu przedramion o uda (4x10)
-siedząc - zginanie nadgarstka ze sztangielką trzymaną podchwytem w oparciu przedramienia o udo(4x10)
-siedząc - zginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi nachwytem(4x10)
-stojąc - naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi nachwytem (4x10)

Brzuch:
Brzuszki wszelkiego rodzaju
-stojąc - boczne skłony tułowia ze sztangielkami (4x10)


Jestem początkujący mam 17 lat i chcę trochę poćwiczyć tak aby po jakimś czasie były widoczne efekty... więc muj plan może nie być taki jaki powinien być.. głownie zależy mi na masie i rzeźbie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2756
Jak chcesz połoczyć mase z rzeżba??haha!!ogólnie plan spoko tylko w pierwszej kolejosci wykonuj cwiczenia wielostawowe

hwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
Może dokładniej bo niejestem w tych sprawach obeznany.... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Ze Plan Spoko....n/c nie wypowiadaj sie....
Jak Jestem Początkujący zacznij od ACT < Wyszukiwarka...

Zmieniony przez - Agresst w dniu 2007-10-29 20:06:10

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1187
16 serii na klatke i w dodatku pompki ? Z pewnoscia wystarczyloby ci 6-8 serii. To samo z innymi grupami, na te mniejsze typu triceps, biceps, barki wykonuj 3-4 serie. Chociaz na barki mozesz jeszcze jedna dolozyc . Tak bedzie chyba najlepiej. Biceps 2 razy w tygodniu? Zakladajac ze jestes poczatkujacy? Kazda grupe miesniowa trenuj raz w tygodniu. A rzezby i masy w jednym cyklu nie polaczysz ??!!

jakbys sie nie obrocil zawsze ci sie ktos do dupy dobierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
jedynym,rozsadnym rozwiazanie dla ciebie jest wybranie ktoregos z treningow 3xtyg.,czyli full body training.(cale cialo)
nie badz mieczakiem!zostaw ten split na przyszlosc!

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
hardgainer co przez to mam rozumiec?? troszke jaśniej :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę (klatka na podstawie treningu kombinacyjnego Don Garcia)

Następny temat

Prośba do fachowca

WHEY premium