SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie i doradźcie :P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2317
Dzięki za opinie.

PS: Jak będę miał czas (jak nie dzisiaj to jutro) to w dziale "trening dla początkujacych" założe temat z moim nowym planem trenngowym. Pewnie będzie kilka rzeczy do korekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Dobra jest tylko klatka, brak szerokości, kapturów, brzucha xd , nóg... bierz sie do roboty, wpadnij za rok, powinno być b.dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2691
Dobrze jest wdlg mnie bareczki troszke odstaja :)(taki sam mam problem) albo tylko tak wszylo na zdjeciach:) bedzie dobrze oby tak dalej i sie nie poddawaj:)

__________________________________
Im Więcej Wiem Tym Więcej Potrafię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
co odstaje to odstaje ale wygląda dobrze dobre ramiona widac że cwiczysz, klatka też niezła, poza tmy trzeba dopraowac, soga masz.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2317
Dzięki za komenty i sogi
Problem z nieproporcjonalnością to gł. moja wina, ponieważ (liczyć przez pierwszy rok) ćwiczyłem jak tępy ch**
Ale kto powiedział, że początki sa łatwe - z SFD pewnie tak, ale ja zacząłem tutaj konkretniej się edukować dopiero przed wakacjami

Zmieniony przez - Drift King w dniu 2008-09-14 23:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2421
Tego pasa 88cm to nawet nie widać

Masz soga na zachęte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 74 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12369
Łapka wydaje mi sie nawet wieksza niz 38. Klatka dobra choc nie podoba mi sie, ale to juz nie twoja wina. Barki, plecy tu sie musisz batdziej przylozyc.

How much can you really know about yourself if you've never been in a fight ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
idzie w dobrym kierunku.z dietą i treningiem za 1-1,5 roku będziesz miał się czym chwalićpozdro.sog na zachętę

................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysu - aktualna forma str. 43

Następny temat

Najlepsze sylwetki na forum !!

WHEY premium