SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Znam ten ból i obawiam się ze pomine 2 treingi nog... dzisiaj i za tydzien wiec po 3 treningu bedzie mega boollll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3783
Ja dziś Olas też trzymam michę , tylko podzieliłem ją na mniej posiłków żeby więcej zjeść przy stole wigilijnym :)Właśnie wpada 200 gram brokułów , 250 gram ziemniaków pieczonych i 250 gram łososia na parze. Rano Godzina aerobow i o 10 skatowane nogi! Dzięki za motywacje każdego dnia bo masz w tym swój udział!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Dzięki bardzo Marcin...ciesze sie ze swoja praca i chora bania zarazilem kilka osób walka o wlasne cele;)nie ma odstępstw od diety!!! Po co robic krok w tyl jak każdego dnia walczysz z wlasna slaboscia żeby zrobić go w przod...takie jest bynajmniej moje zdanie...oczywiscie ktoś powie ze dzis święto ale mozna świętować przy rybce po grecku bez panierki i pierogach z grzybami zrobionych nie z maki a papieru ryżowego. jest tez ptasie mleczko z isolaciku truskawkowego które zobaczycie później;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328
Co do nog to jak milo slyszec wiesci bolowe:)
Dzis robilem niezbyt masakryczny ale dosc ciekawy trening z zast.gum (foty w moim poscie jak sly wstawi), a ciekawosc to pierwszy krok do zakwasow i bolu.wiec dziele sie z Toba oplatkiem w bolu, hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Hej Marek! Efekty Twoich treningów wczoraj zauwazyla,cala rodzina...jak wstawalem od wigilijnego stolu i szedlem do kuchnibabcia zapytala cytuje:" Boże Olus co Ci Ty masz himorojdy?" myslalem ze pęknęhahah...dzis bylem zrobić sobie brzuch 20 powt w technice 1,5 ruchu.
Dzis, podobnie jak wczoraj trzymam dietę choć jest trudniej bo wczoraj bylo lądowanie a dzis tylko 220g W Wczoraj jako,deser zrobilem sobie zapiekankę z ryżu jaj i Bulka z zurawina...polowe zjadla mi dziewczyna z kuzynka hehe. Dzis również Twój pomyśl...sosik czerwony;)
I tu w zwiazku ze świętami prezent dla Was od teamu OandO...miksujecie w blenderze paprykę czerwona, pomidory( z puszki lub naturalne obrane ze,skory)dynia oregano i swieza bazylię PY CHO TA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Zobwczcie co zabralem do kina :)
Omlecik 60g platkow, 250 g bialka jaj, porcja good nighta i...kawka z miarka Wake up a zebym nie usnal nw tej bzdurze (hobbit cos tas tam cos tam...) ale czego sie nie robi dla blond wlosej ukrainki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Gdzie trenujesz dokładniej ? Bo jakby kiedyś udało się można by było zrobić trening razem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Hej jak tam drugi dzień świąt???
Ja dziś po treningu barków i bicepsa. W sumie miałem w planie plecy i dwugłowy ud, ale trenowałem dziś z Mistrzem Europy i złotym medalistą w europejskiej edycji Arnolda Przemkiem DEFINICJĄ Żokowskim...
Trening oczywiście według mojego Trenera Oleya:)

BARKI
3x10 wznosy hantli w opadzie tułowia
3x 8-6-4-2(z przerwami) wyciskanie sztangielek sprzed klatki
3x8-8-8 wznosy hantli do boku
3x 8...8...8. Podciaganie sztangi wzdłuż tułowia i tu uwaga...8 ruchów szerokim chwytem, 8 średnim z wycofaniem łokci w tył podczs podciągania i 8 podciągnieć wąskim chwycie. Oczywiście podczs zmiany uchwytu nie odpoczywamy!!! Całość liczymy jako jedną serię

BICEPS
2x 7-mki sztangą
3x 8-6-4-2( z przerwami) wznosy sztangą prostą
3x 10 w tech.1,5 ruchu wznosy hantelką na modlitewniku jednorącz
3x8-8-8(drop set) wznosy hantlami w uchwycie młotkowym

Powiem wam szczerze, że wewnętrzne mięśnie ud po poniedzialkowym trenigu czuje do dziś. Naprawde masakra nie jestem w stanie wykroku nawet zrobic a dzis jest już czwartek!!!

Jutro trening plecow i dwójek

Dieta dzisiejsza wygladala nastepująco:
ŚNIADANIE 100g platkow, 15g suszonej żurawiny...oczywiście wake upik i
250 g bialek jaj+2 żółtka...omlecik

POSIŁEK POTRENINGOWY 200 g zrazów z rozbeftu wołowego z pieczarkami+400g ziemniakow pieczonych+warzywa

POSIŁEK NR 2 200g miesa mielonego zapieczonego w papryce+ 50g ryżu+warzywa

POSIŁEK NR 3 Z racji tego ze sa swieta i tez do kawy musze miec jakis deser:) 50g ryżu+230g jaj+ 60g bulka+ szczypta cynamony...ZAPIEKANKA

POSILEK NR 4 zrazy wolowe+50g makaronu z mąki durum z sosem "czerwonym"

POSILEK NR 5...Myśle że bedzie to budyn z GOOD NIGHTA z 50g orzechów...Delikatnie mieszam Good Nighta w malej ilości wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Adkens trenuje w klubie TOP NOTCH w miejscowości Świecie województwo Kujawsko- Pomorskie...fajnie by było gdyby FitMax zorganizował nam wspólny trening z trenerami taki w 4kę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
jak ja Ci zazdroszczę Wakeupa ;d dobry dodatek smakowo do omleta,kawy owsianki , odskocznia od normalnych smaków , no ciekawie by było ale sam wiesz jak Karol i Oley są zajęci , praca praca praca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

Następny temat

ASPARTAM – ostateczna ocena ryzyka zakończona POZYTYWNIE

WHEY premium