SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
A jesli chodzi o dzisiejszy trening wygladal następująco...

PLECY
- sciaganie drązka gornego wyciagu do klatrki piersiowej podchwytem
3x10 techniką 1,5powtorzenia

- wioslowanie sztanga podchwytem...3 serie w systemie:
8 ruchów 2 sek przerwy, 6 ruchów 4 sek przerwy, 4 ruchy 6sekund
przerwy, 2 ruchy

- wioslowanie koncem sztanki 3x10 powtorzen...stala liczba powtorzen ciezar + co serie

-przyciąganie doklatki uchwytu wyciagu dolnego 3x8 (8-8) drop set...wedlug wskazan Trenera mialem to zrobic na Hammerze,ale zpowodu jego braku na silowni cwiczenie wykonalem na wyciągu dolnym( oczywiscie po konsultacji telefonicznej z Oleyem)...

- ostatnie cwiczenietomartwy ciąg 3 serie w systemie: 8 ruchów 2 sek przerwy, 6 ruchów 4 sek przerwy, 4 ruchy 6sekund przerwy, 2 ruchy..i powiem wam ze to cwiczenie mnie zniszczylo...prawie zwrocilem poranna owsianke:)

DWUGŁOWY UD:
-uginanie ud leżąc namaszynie 4x10 w systemie 1,5 powtórzenia
-zbieranie grzybków 3x10 ciezar + co serie...
Uginanie lezac czulem zawsze i nie ukrywam ze tomoje ulubione cwiczenie na dwojki...ale chyba mam problem z technikaprzy "grzybkach"...czuje ich napiecie jak sie schylam ale podczas cwiczenia bardziej czuje bol w biodrze (lewym czy to prawym) niz palenie w miesciu dwuglowym...schylajac sie czuje napiecie dwujki ale chyba to nie to...
Będe musiał się umówić ze swoim Treneremnawspolny trening podczas którego pokaze mi poprawne techniki wykonywania cwiczen ktorych nie bardzo czuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Krystian chetnie bym to zrobil ale...trenuje o 7 7.30 rano niestety bez partnera i...nie ma kto mi fotek strzelac...ale jak w recepcji bedzie na zmianie moj dobry kolega to poprosze go zeby cos uwiecznil:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Robie co moge Alexus:) powiem Tobie ze bardzo lubie gotowac i eksperymentowac...ja kbedziesz sledzil moj dziennik to zobaczysz jeszczemoje dziwne pomysly:):) prezepis na kawe z uzyciem wake upa, mielone mieso z kurczaka zapiekane w papryce z pieczarkami, gofry czy wlasnej roboty maslo orzechowe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
chętnie popatrzę na Twoje "wynalazki",sam też lubię zaszaleć w kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
wymienianie sie jest fajne hehe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
alexus
chętnie popatrzę na Twoje "wynalazki",sam też lubię zaszaleć w kuchni


Taaaa pamiętam jak ostatnio szybko biegłeś zrobić danie które niby zrobiłeś dzień wcześniej hehe żarcik oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
pamiętam tę szyderę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Siemanko wszystkim dzis na,szczęście wolne od maty wiec wypoczywam. Wlasnie przyzsdzilem posilki na,jutro i...ogladam Kung Fu pandę
dzis mialem wolne od treningów rano bylem tylko zrobić brzuch...
zgadnijcie co wczoraj zjadlem na wigilii klubowej;)

Dzisiejszy wolny czas wykorzystalem na gotowanie jutreJsYch posilkow...jutro mam znów lądowanie wiec wygladac będą następująco:
Śniadanie...OMLET- 180g platkow owsianych, 2miarki wake upa( to juz bedzie moja tradycja do omleta) 250 g bialka jaj i 2 zoltka

Posilek 1 po treningowy i tu uwaga
. naleśniki z twarogiem truskawkowym:) 100g maki orkiszowej, 200g twarogu wymieszanego z 30g. Isolatu truskawkowego +15g rodzynek. Jeszcze jak nie byle, na diecie uwielbialem naleśniki a nie,jadlem ich juz chyba od pól roku wiec...trzeba poczuć przedświąteczny czas:)

Posilek 2 3 4...100g/50g/50g ryżu basmati+200 g gulaszu wolowo-drobiowego z papryka i pomidorem+ gotowanya brukselka i fasola szparagowa

Kolacja...moze,jajecznicz z lososiem? zobaczymy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Co do efektow wczorajszego treningu powiem wam tylko tyle...prostownikow pleców nie czuje...te martwe ciągu mnie przetyraly niezle choć ciężar byl,niewielki 80 kg gdzie podczas zwyklej serii Np. 8do 12 ruchow konczylem na 130 140 kg...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

Następny temat

ASPARTAM – ostateczna ocena ryzyka zakończona POZYTYWNIE

WHEY premium