SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
No naprawde...wake up zaj**isty produkt zwlaszcza jako dodatek do porannego omleta owsianki czy nawet kawy jako deser...ten produkt na pewno wejdzie do mojego pakietu stałej suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
No programy konkretne! Wake up super produkt. Daj jakieś foto z treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Hej hej co tam u was?? Ja troche dalem wam od siebie odpocząć hehe:)tak powaznie to nie mialem zbytnio czasu przez ostatnie dwa dni dlatego jestem wam winien Male przeprosiny... Tak jak mowilem w piątek robilem trening czwartkowy...czyli:

PLECY
3x10 po 1,5 ściąganie drążka gornego wyciągu podchwytem...
3x(8-6-4-2 z przerwamiA) wioslowanie sztanga w opadzie tulowia
3x10( ciężar dodatni w każdej kolejnej serii) wioslowanie sztanga jedna strona gryfu wasko
3x 8-8-8 ściąganie drazkow dolnego wyciągu do klatki piersiowej( tj.na maszynie hummer)
3x8-6-4-2 martwy ciag

DWOJKI
3x10 po 1,5ruchu ściąganie nog na maszynie lezac
3x10 GRZYBKI (ciężar + w każdej serii)

Dzis wieczorem specjalnie,dla Was test i recenzja wybranych supli;) no a jutro...CZWORKI i...sami zobaczycie- uwielbiam je niszczyć programem Oleya:) po treningu czuje sie jak Papaj tylko ze z,nabitymi czwórkami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
SIEMANKO!!! ZAPRASZAM WSZYTSKICH NA RECENZJE WYBRANYCG PRODUKTÓW!!!

BULK MASS
rozpuszczalność:( w wodzie 9/10...pozostały leciutkie małe grudeczki,
które naprawde w niczym nie przeszkadzają
smak: zaj**isty:D:D 10/10 jak dla mnie ...nawet z wodą
Bulka najczęściej używam do owsianki, fajnie uzupelnia mi płatki białko i tłuszcze w pierwszym posilku. Wykorzystuje go również potreningowo w dni treningu siłowego. Naprawde bardzo fajny ciasteczkowy smak, a aromat...kiedyś już wam o nim wspomniałem...naprawde elegancko pachnie w pokoju:)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
AMINOKWASY BCAA+EAA
rozpuszczalność:10/10...na początku zostaje lekka pianka która po kilku
sekundach opada
smak: cytrynowo- grejfrutowy...jak dla mnie ok...smakuje fajnie, nie
nudzi się.
Suplement stosuje przed treningowo 10g. Co mogę powiedzieć...Amonokwasy BCAA+L-glutamina są już od długiego czasu w mojej stałej suplementacji...
NIgdy nie stosowałem aminokwasów EAA...Fajne jest to, że właśnie dzieki suplementom FITMAXA moge dostarczac i BCAA i GLUTAMINE i EAA razem(BCAA+L-glutamine stosuje 10g po treningowo). Dwa opakowania wychodzą bardzo korzystnie cenowo a starczą nam na baaaardzo dlugo...











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
TRIBU UP
Booster testosteronu nie jest napakowany jakimiś zbędnymi mocno chemicznymi gównami...Myślę, że spokojnie mogą go stosować nawet młodsi adepci kulturystyki...Nie odczuwam jakichś mega efektów wywalających z butów, ale myślę że to właśnie świadczy o tym, że poziom testosteronu nie jest podbijany do jakiegoś sztucznego, mega wielkiego poziomu...Przecoez chodzi o to zeby nasz poziom testosteronu byl na "optymalnym "poziomie.
Suplement stosuje 2 kaps. rano i 2 kaps. na noc...Po roz[ocęciu suplementacji Tribu Upem na pewno sypiam lepiej, no i rano mam większą chęć i zywotnosc do treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
ISOLATE
Ulubiony produkt mojej Ukrainki:)
rozpuszczalność:10/10 w wodzie i 10/10 w mleku
smak:(wg. mnie w wodzie) 7/10...nie dlatego ze jest niesmaczny tylko dlatego że ja uwielbiam bialka o smaku wanili ciasteczek i smietany:)
(wg. mojej dziewczyny i z wodą i z mlekiem)10/10...
Ja używam isolat po lekkim treningu np. brzuchu i krótkich interwałach w dni wolne od treningu siłowego. Prawdziwą fanką tego produktu, jak już wspomniałem jest moja dziewczyna...Przyrządzam jej z niego i naleśniki i owsiankę i domowe "berliso".
Na poniższych zdjeciach macie przyklad owsianki...
Białeczko nie scina sie nawet jak wlewam je do gorących płatkow owsianych...elegancko sie miesza w garnku, nie zbija się...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
co do Bulka masz raacje aromat mega , smak też fajny , ale ja będę musiał upolować wake upa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
sam stosuję aminokwasy Fitmaxa już kilka lat,jak dla mnie najlepsze na polskim rynku,zarówno cenowo jak i jakościowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Siemanko ja własnie jestem po drugim posileczku i treningu...

CZWÓRKI:
3x10x1,5 wyprosty na maszynie siedząć
3x przysiady na Szmicie (8-6-4-2)
3x8-8-8 wypychanie nóg na Szmicie( zamiast suwnicy)
2x8 na nogę wykroki w tył z hantlami( zamiast sztangi)

BICEPS lekko:
3x 12 one by one ściąganie linek do głowy
3x 10 wznosy sztangi łamanej siedząc opuszczając ją na uda
3x 12 unoszenie ramion w chwycie młotkowym stojąc, trzymając ręce przed sobą











Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

Następny temat

ASPARTAM – ostateczna ocena ryzyka zakończona POZYTYWNIE

WHEY premium