SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
SUPLEMENTACJA:
RANO(czyli tez przed treningiem): 2kaps Tribu up
5 kaps. Jabłczanu kreatyny
10g BCAA+EAA
(po treningu) : 30g ISOLATE
10g BCAA+L-glutamina
WIECZOREM: 2 kaps. Tribu up
porcja kazeiny micelarnej( jako budyniowa polewa do omleta)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
5 caps. jabłczanu po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Dzisiejsza dieta
ŚNIADANIE jak już pisałem...
POSIŁEK 1 400g pieczonych ziemniakow+ 150 g piersi z indyka zapiekanych z pieczarkami

POSIŁEK 2,3 50g Ryży=u basmati + 150 g piersi z indyka zapiekanych z pieczarkami i czerwoa papryką

POSIŁEK 4 50g ryży+ 150 g mielonej wołowiny+ tarte pomidory+bazylia z oregano= wszystko zmiksuje i zapiekę w piekarniku...zapiekanka a la Oley:)

A sorki za pomyłkę..dziś jako uczte noworoczną po isolacie po treningu wypiłem sobie porcję BULK MASS nie wliczają go w makrosy:) Mysle ze wyjdzie mi to tylko na dobre po tak mocnym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
KOlacja jeszcze nie wiem...ale 30g BIALKA i 30 g TŁUSZCZY...MYśle że zmiele orzechy w blenderze i dodam je do budyniu z GOOD NIGHTA...AAA Bym zapomniał...jak tylko moja Ukrainka rozłupie mi orzechy pokaże wam krok po kroku jak robie masło orzechowe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Jaka z wagą? Poszła w gorę?


Zmieniony przez - Sly-tech w dniu 2014-01-02 11:08:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

Następny temat

ASPARTAM – ostateczna ocena ryzyka zakończona POZYTYWNIE

WHEY premium