SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Tak Sly czystej mady poszlo ok.1kg a jak widzisz pociecie nadal jest ciesze sie ze wszystko ustawione jest tak, ze nie nalapalem przez niecsly miesiąc 7kg zbeddnej wody i fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
SIEMANKO dopiero teraz dorwałem się do neta:)

Trening:

BARKI
3x10 wznosy ramion w opadzie tułowia tak, by dlonie skierowane były
do podloża...z ruchem w górę najpierw spinam kaptury a wtedy
unoszę ręcę w góre jak najbardziej proste w łokciach
3x (8-6-4-2) wyciskanie hantli sprzed klatki piersiowej siedząc na
lawce
3x 8-8-8(drop set) wznosy ramion do boków
3x8+8+8...podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 8xchwyt szeroki, 8x chwyt średni(tu łokcie idą bardziej w tył w fazie podciagania) i 8x chwyt wąski

TRICEPS LEKKO(w poniedziałek będzie mocno wg. schematu)
3x15 sciaganie drążka górnego wyciągu
3x12 "one by one" uginanie ramion z hantlem leżąc na ławce płackiej(
pierwszy raz robiłem to cwiczenie...uzylem do niego bardzo
malego ciezaru a strasznie czulem izolacje)
3x...pompki na poręczach( moje ulubione cwiczenie na triceps)
...10powt.+ciezar10pow...+c10pow
...10powt.-ciezar10pow...-c10pow
maksymalna ilośc powtórzen

Dzisiejsza dieta:
ŚNIADANIE 140 g platkow owsianych+plaster ananasa+180g bialka jaj+dwa żółtka+ TRADYCYJNIE miarka WAKE UP

POSIŁEK 1(po treningowy)
625g pieczonych ziemniaków+150g grillowana pierś z kurczaka+warzywa+łyżeczka oleju lnianego

POSILEK 2,3, 50g ryżu basmati+koperek+ 150g grillowana
piers+warzywa+łyżeczka oliwy z oliwek

POSILEK 4 50g ryż basmati+koperek+łyżeczka oleju lnianego+ 200g.
fileta z minrtaja w sosie
pomidorowym
KOLACJA OMLET ze 180g bialka jaj 20g migdałów+ miarka GOOD
NIGHTA+30g MAsła orzechowego

SUPLEMENTACJA:
rano:10g BCAA+EAA
2caps. TRIBU UP
5 caps. CREA FORCE

po trenigu: porcja BULK MASS
10g BCAA+L-Glutamina
5caps CREA FORCE

wieczór: 5 caps TRIBU UP
miarka good nighta do omleta











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nareszcie

Dobrze to wszystko wygląda.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Aha kg na Twoją budowę to myślę, że niezły wynik. Oglądając fotki widzę sylwetka jest naprawdę fajna, tzw zdrowa, atletyczna trzymam kciuki i obserwuję dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
xander a do jakiej wagi dążysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Dobre pytanie Alexus...wiesz co ja nie patrE AZ yak bardzo na wage...ja daze do jak nawiekszych I jak najbardziej najedzonych I suchuch miesni bez jakiegos wielkiego podlewania sie. Kiedys robiac made lapalem na cyklu masowym po 10 15 kg a za kazdym razem wychodzilem praktycznie na 1kg do przodu. Teraz widze przy pomocy Oleya I suplementacji FitMaxa, ze mimo tego, ze na wadze poszlo z 0,6 0,7 kg to jestem pelniejszy I tak samo suchy jak bylem przed metamorfoza.
Moim celem jest gdzies z 80 kg ale naprawde czystej I wysuszonej syleetki ale wiem ze w sezon tego nie zrobie wiec...do celu malymi krokami ale do celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Dzisiaj robiłem trening "uzupełniający". Zrobiłem sobie drugi raz w tygodniu brzuch i łydki...Od tygodnia mam partnera treningowego Przemka "Definicję" Żokowskiego (złotego medalistę ME i europejskiej edycji Arnold Classic w kulturystyce klasycznej) więc treningi są na pełnym gazie:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
DIETA

ŚNIADANIE (a la OLEY:)robione na szybko bo ...uwaga...zaspałem:) Pierwszy raz hehe
100g płatków owsianych+15g żurawiny+dwie miarki KOCHANEGO WAKE UPa+ 20g migdałów...wszystko zmiksowane w szejka

Wczoraj ciocia poczęstowala mnie bardzo fajnym farszem...miała zrobione nalesniki z farszem rosołowym...Zainspirowany wieczorem wpadlem do kuchni i...wyszło:)

POSIŁEK 1
100g makaronu orkiszowego+ farsz rosołowy 150g+ łyżeczka oliwy z oliwek

POSIŁEK 2,3
50g ryżu basmati+farsz rosołowy 150g+ łyżeczka oleju lnianego

POSIŁEK 4
250 gr. pieczonych ziemniaków+farsz rosołowy 150g+łyżeczka oliwy z oliwek

Farsz rosołowy-
gotuje się normalnie wywar na rosół...woda, seler, por, pietruszka,marchew, cebula...w tym wywarze zagotowałem też poerś z kurczaka oraz wołowine. Po ugotowaniu wszystko się miksuje przyprawiając "do smaku" Wychodzi z tego bardzo fajny i smaczny farsz...Jutro wypróbuje go z naleśnikiem z mąki owsianej...Zresztą sami zobacznie:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

Następny temat

ASPARTAM – ostateczna ocena ryzyka zakończona POZYTYWNIE

WHEY premium