SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Trening wyglada zacnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
No omleciki kozackie , ciekawe co Oley powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem...Właśnie dzwonił do mnie Mistrz Świata:):) a to się nie często zdarza:) Bardzo fajne podejście Trenera Oleya. Przedstawił mi pokrótce "plany mojej metamorfozy" a jej szczegóły poznam razem z wami...już się nie mogę doczekać treningu i diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328
siema OLO i wszystkim podgladajacym!juz nie moglem sie doczekac dnia ,kiedy wszystko bedzie dograne(wiem,ze byly male problemy techniczne w firmie ,wiec sie opoznilo z paczka sw.Mikolaja;)
Ale suple to nie wszystko .Tylko poparte mocnym i przemyslanym treningiem w polaczeniu z zaplanowana dieta,dadza razem zamierzony efekt.
ok,koniec klejenia bajery.Olo juz dawno rozgrzany i czeka na instrukcje.zaczniemy caly tygodniowy mikrocykl od czworoglowych i bicepsow.Nogi potrzebuja najwiecej nakladu pracy i beda jak o 1 w tygodniu (wg,zasady priorytetu)biceps jako rowniez grupa do poprawy,ale nie wymaga takiej pracy jako czesc ciala i bedzie tren.inaczej jezeli chodzi o intens.
Jednak w rozmowiez OLo,dowiedzialem sie ze juz t tren,wiec zacznie jutro od;
Klatki:
1.wyciskanie sztangielek na skosie 3*10*1,5(jedno powt.to krotki ruch od dolu ,potem caly.)
2.wyciskanie sztangi na plaskiej lezac do szyi 4*10,ciezar zwiekszany co serie przy stalej liczbie powt.
3.seria laczona skl.sie z;
rozpietkiplaska i pompki na poreczach 3 serie po 12
4.wyciskanie na maszynie. 2 serie,powt 8 przerwa 2 sek,6 powt przerwa 4 sek,4powt przerwa 6sek,2 powt

Barki (przod i bok)
crazy driver z kolem od sztangi po 15 powt na strone 3 serie
wyciskanie sztangi zza glowy siedzac( szeroko 8 powt,wasko na szer barkow 8powt,takich 4 serie

Lydki;
wspiecia stojac 4 serie po 15*1,5
wyciskanie palcami na suwnicy 10_8-6-4-2,przerwy miedzy seriami jak w przypadku klatki,


....a wiec do roboty Olo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
No to zapowiada sie jazda...a to lubie!!! Jedziemy Trenerze!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4894
cześć ,

będę zaglądał tutaj jak i do kolegi adkens'a

Moim zdaniem super pomysł oby trener i to z takim doświadczeniem pomógł w treningu, diecie .

Poza tym inni też mogą dużo czerpać z tych metamorfoz o ile

koledzy będą prowadzili starannie dzienniki

Zmieniony przez - rozowy w dniu 2013-12-16 18:57:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
już jestem ciekawy efektu końcowego!:)

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
A oto moje jutrzejsze posiłki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
A oto moje jutrzejsze posiłki...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Jutro ładowanie więc...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

Następny temat

ASPARTAM – ostateczna ocena ryzyka zakończona POZYTYWNIE

WHEY premium