SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Powiedz mi coś więcej o tej technice na 1,5 ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
To jest proste...w danym cwiczeniu np.wycskanie na klatke robisz najpierw pół ruchu wracasz i wtedy pełenruch i toliczysz jako jedno powtórzenie...dzis na modlitewniku 3x10robilem 8 kg iw ostatniej seriimusialemsobie pomagac od 7 ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Naleśniki moja słabość :D świetny posiłek, a co do 1,5 ruchu brzmi ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jaki łysol

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Hej co tam u was? Ja wstalem troche podlamany...powiem wan ze,masakrycznie zaciagnalem wode na brzuchu albo po tym wczorajszym twarogu albo po mace orkiszowej. Co prawda moim celem jest teraz budowanie mast ale chce ja zbudowac jak najczystrza. Dzis pod wieczor podpytam Oleya co moglo na to wplynac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
hmm twaróg wątpię chyba , że masz nietolerancję? może to poprzez dzień ładowania? Lub tak jak mówisz mąka orkiszowa no jak czegoś się dowiesz to napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
UUUU, a mocno podłapałeś? Jak będzie wiadomo po czym, to napisz

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Saida zapraszam również do mnie niedługo więcej zdjęć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Dosc mocno no nawet dziewczyna zwrocika na to uwage...Dzis dzwonilem do Oleya I stwierdzil ze nie toleruje albo twarogu albo Maki orkiszowrj...musze po prostu zrobic test...zjesc Te dwa,produkty w rozne dni osobno od siebie I zobaczyc...

Mam juz pelna rozpiske diety od Trenera!!! Jutro ja wan przzedstawie razem z relacja z treningu Czworek I trica;)

A na sniadanko juz czekaja w blenderze gotowe do zmiksowania platki owsiane. + 20g zurawiny ktora polecil mi Oley( mowi ze Sam spozywa ja w okresie jesienno zimowym)no I oczuwiscie do tego moj ulubiony WAKE UP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

Następny temat

ASPARTAM – ostateczna ocena ryzyka zakończona POZYTYWNIE

WHEY premium