SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA z MISTRZAMI - KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witajcie,

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w mega rywalizacji, którą poprowadzą wspólnie nasi utytułowani kulturyści czyli Karol Małecki i Marek Olejniczak.

Rywalizacja będzie polegała na tym, że Karol i Marek wybiorą sobie spośród chętnych po jednym uczestniku. Po ocenie jego sylwetki dobiorą mu odżywki FitMax'a najodpowiedniejsze dla jego typu budowy, doradzą trening, gdzie, co i w jaki sposób należałoby poprawić.

Po otrzymaniu od nas odżywek, każdy z testujących będzie prowadził swój oddzielny temat, w którym będzie opisywał swoje postępy, a nasz Mistrz będzie mu właśnie tam podpowiadał.

Czekamy na zgłoszenia wraz ze zdjęciami sylwetek. Zamknięcie listy startowej w poniedziałek, a ogłoszenie wyników nastąpi w środę 13 listopada.

Powodzenia bo jest o co walczyć.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
rozumiem, że tutaj wklejamy zgłoszenia?

super inicjatywa!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Tak tutaj. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Witam serdecznie!

Krótko o mnie:

ksywka: meju (tak wolałbym żeby się do mnie zwracano
wiek: 19 lat
waga: 96,5kg
wzrost: 194cm
pas: 84cm
reszta wymiarów mnie nie interesuje
cel: kontrolowana masa
dieta: rotacja węglowodanami, białko i tłuszcze na stałym poziomie
trening: split z priorytem na ręce

Od razu powiem, że inicjatywa Fitmaxa bardzo mi się spodobała. Tego jeszcze na naszym forum nie było.
Może przedstawię kilka punktów, dzięki którym wg mnie nadam się do rywalizacji.

-jestem stałym użytkownikiem forum, udzielam się, pomagam innym, przeprowadziłem kilka testów m.in
https://www.sfd.pl/TEST_IRON_HORSE_50/50_redukcja_2013:_meju,_Hazzo,_IGM_/podsumowane_str._65-t940257-s65.html 

zawsze przykładałem się do tego typu inicjatyw. Możecie być pewni, że relacja byłaby na 100%. Duużo zdjęć, filmów z treningów, z opisu suplementów itp itd. Kto mnie zna ten wie, że w moich dziennikach jest ciekawie zazwyczaj Kładłbym na szali swoją "reputację" na forum więc nie byłoby lipy na bank!

-w przyszłości planuję starty więc kontakt z takimi mistrzami na pewno byłby bezcenny

-nigdy nie stosowałem produktów Fitmaxa, chętnie się przekonam czy rzeczywiście działają

-na treningach daje z siebie zawsze 100%, mogę to udowodnić

-bardzo szanuję i podziwiam zarówno Karola Małeckiego jak i Marka Olejniczaka, w końcu to mistrz świata!

-planowałem w najbliższym czasie rozpocząć jakiś dziennik/test a ta inicjatywa pasuje mi idealnie

-jestem młody (19lat) więc poznaję dopiero swoje ciało. Bardzo bym chciał zobaczyć jak wskazówki mistrzów wpłynęłyby na moją sylwetkę



BONUS


Jeżeli zostałbym wybrany to z wielką chęcią i radością przejechałbym się do któregoś z mistrzów żeby osobiście ich poznać i żeby współpraca przebiegała jeszcze pomyślniej.


Na koniec wrzucam jakąś poglądową fotkę. Zdjęcia bez żadnej pompy bo mega ciężkim treningu nóg. To tak dla wyjaśnienia. Przepraszam za jakość zdjęć, obiecuję poprawę



Bardzo proszę o wybranie mnie do tej inicjatywy a ja mogę zagwarantować, że nie zawiodę ani firmy Fitmax, ani forumowiczów, ani mistrza, a przede wszystkim siebie!

pozdrawiam



Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-11-05 14:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witamy pierwszego chętnego/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Witam :)

Krótko o mnie:

Wiek: 18
Wzrost: 177cm
Waga: 67 kg +/-
Trening: MMA/Zapasy styl wolny 6x w tygodniu często zamieniane na 4x MMA 2x FBW bądź Obwodówka na siłowni (częściej FBW 5x5 :) )
Dieta: Ogólem brak dokładnej rozpisanej diety. Jem zgodnie z zasadmi zdrowego żywienia dla sportowców, uwzględniam odpowiednie proporcje Białek Tłuszczy i Węgli w posiłkach, węgle złożone, proste, glikogen i inne podstawowe sprawy związane z posiłkami okołotreningowymi oraz podstawowymi. Aktualnie ograniczam węgle i tłuszcze w celu delikatnej redukcji by zmieścić się w limicie wagowym na zbliżające się Zawody(Almma MP Centralnej Turniej Junior 67kg :D ).

Cel: Zależy mi aby zdobyć suchą masę mieśniową i siłę dynamiczną,funcjonalną co przełoży się automatycznie na wygląd. Nie chciałbym być aż tak duży jak pan Karol bądź pan Marek lecz po prostu urosnąć zyskując siłę, która pomoże w zwycięstwach.

Staż treningowy: MMA 2.5 roku, Siłownia okazyjnie od 3 lat, ostatnimi czasy regularnie 2x w tygodniu.

Jeżeli chodzi o odżywki fitmaxa to stosowałem jedynie Bcaa. Ogółem ostatnimi czasy zaczałem korzystać z jabłczanu kreatyny(1 cykl w zyciu) oraz kiedy mam za co nabyć używam bcaa przeróżnych marek (zależy od kwoty jaką na ten zakup mam)

A sam jestem zakochany w sporcie, sporty walki lubię od małego, jak chyba większość małolatów oglądałem walki po ciemku w pokoju na ojrosporcie bądź innych kanałach.Choć przyznam nie sądziłem że pójdę w tym kierunku na poważnie. Przed MMA była zajawka na bmx'a ale brakło funduszy. Póki co trenuje MMA i nie zamierzam przestać, siłownię zacząłem gdy zaczęły się delikatne problemy ze stawami i powiem że czuję progres w tym temacie. Problemy stworzyły się prawdopodobnie przez głupotę - przez dłuższy czas trenowałem "oporowo" pompki bez rozgrzewki i barki trochę siadły.

Nie wiem co jeszcze napisać. Powiem że naprawdę kozacka inicjatywa!

Foty:

Zmieniony przez - STR w dniu 2013-11-05 16:04:10

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Witam wszystkich!

Zgłaszam chęć udziału w konkursie

Coś o sobie:

Wiek: 19 lat
Wzrost: 192 cm
Waga: 106kg
Pas: 95 cm
Klatka: 120cm
Uda: 69cm ;)
Biceps: 40cm
Łydka: 40cm
Staż treningowy: 3 lata


Wyniki siłowe:
wl: 135kg
wiosłowanie sztangą: 110x15
Wiosłowanie hantlą (jeszcze troche brakuje ale chce pobić Karola;D): 52kgx35
Żołnierskie: 70x8

To tak orientacyjnie

Moim celem jest jeszcze dołożenie trochę kilogramów, na wiosnę planuje redukcję, później znów masa i przygotowania do zawodów na 2015r.
Jeśli chodzi o trening to lubię trenować na dużych ciężarach, intensywnie, do upadku mięśniowego. Dieta nie jest skomplikowana, zbilansowana ok 4500-5000kcal.


















Zmieniony przez - TheMateusz997 w dniu 2013-11-05 19:47:17

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328
Witam pierwszych ochotnikow.zaczyna sie maly ruch, nie moge sie doczekac swojej "ofiary"))
Wiadomo zartuje.mam nadzieje, ze pomoge nie tylko wybrancowi, ale takze wszystkim sledzacym konkurs.smialo nadsylajcie kandydatury!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witamy. Kto następny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
gdybym tylko mógł to wysyłałbym codziennie po 12 zgłoszeń!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strefa Fana z Ankosem na Nemiroff 2013

Następny temat

Training Camp Kraków

WHEY premium