SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA z MISTRZAMI - KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Witam wszystkich...dziś o 8 .00 przetestowałem na sobie trening mojego nowego Trenera Oleya...https://www.sfd.pl/Porady_Mistrza_Oley_a-t901541-s3.html

Mowa o treningu nóg...Powyższy trening robiłem pierwszy raz...zrobiłem go dokładając jeszcze dwa cwiczenia na dwójki i jedno na łydki...Po całym treningu pomyslalem sobie że to chyba nie dla mnie...że widocznie dzieki treningom MMA moje nogi bardziej reaguja na duże ciężary w mniejszej ilości powtorzeń niż na wielo powtórzeniowe serie....lub po prostu dobieralem zbyt lekki ciezar...

Jestem z 1,5h po treningu, siedze sobie wygodnie przed kompem i powiem Wam...nogi mi się trzęsą ja galareta:) Jutro trening na macie a ja już wiem że raczej nie pójdę:):) Panie Marku... dzieki za MASAKRACJĘ:):)
Ciekaw jestem co to będzie jak Trener dobierze mi treningi pode mnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
jutro to nic,zobaczysz co będzie pojutrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsze teraz przed nami,wybór supli , ułożenie treningu i masa ciekawych porad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
najlepsze jest to , że każdy będzie mógł korzystać z tych porad treningowych rad w sprawach diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
MarudnaKsięgowa
Gratulacje wygranym! Czekam, aż będzie konkurs dla kobiet :)


Obserwuj forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Dokładnie każdy będzie mógł skorzystać z porad. Najlepsze przed Wami czyli zestaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Gratulacje!!, będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
ciekawy jestem jak chłopka pójdzie , zważywszy na nie duże gabaryty mysle że ich szybko porobi :P:P

Zmieniony przez - adamoxll w dniu 2013-11-17 10:20:52

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
...

Zmieniony przez - jezyk_05 w dniu 2013-11-17 11:17:26

Everybody Wanna Be A Bodybuilder But No Body Wants To Lift No Heavy Ass Weights!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328
Xander-wole Olo, bo to prawie jak Oley:)
Wyslij prosze dotychczasowy plan tren i dietet.to bardziej przyblizy nam twoj problem pomoze w ustaleniu nowego planu.pozdrawiam.
Ps.ja niedawno wrocilem z pracy, rano 5:30 wstaje, wiec prosze o wyrozumialosc wszystkich Forumowiczow.staram sie jak moge.
Dobrej nocki i regeneracji:).do zobacz ...juz dzis:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strefa Fana z Ankosem na Nemiroff 2013

Następny temat

Training Camp Kraków

WHEY premium