SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA z MISTRZAMI - KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj to chyba dojdą kolejne dwa tematy do śledzenia.nie na co dzień można mieć takiego prywatnego instruktora :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Jestem jestem kolejny chętny:)
Nick: OLO
Waga: 75 kg
Dieta: rotacja węglowodanami, białko i tłuszcze na stałym poziomie...ale myślę że z dietą i tak jest coś nie tak
Cel: jak widać...bardzo małe łapki no i nadęty brzuch jak u Etiopczyka:)
Moim celem jest lekkie zwiększenie masy oraz uzyskanie mocno dociętej sylwetki fitness.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 462
Łukasz
wiek - 26
waga - 82,5kg
wzrost - 178cm
tkanka tłuszczowa - 16,5 %
dieta zbilansowana - 30% białka, 50% w/w 20% tłuszczy, 3000kcal.
Cel zmniejszenie procentu tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i zachowanie przy tym proporcji ciała.
Obecnie trenuje treningiem dzielonym, 4 dni w tygodniu, rotacja w tygodniu partiami ciała.
Dieta pod kulturystykę jest moim stylem życia. Z wielką chęcią i przyjemnością chciałbym słuchać i stosować się do porad mistrzów. W przyszłości start na zawodach kulturystycznych a z Waszymi poradami ten start znacznie by mnie przybliżył.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Witam, nazywam się Bartek. Uczęszczam do szkoły średniej, weekendami dorabiam w niezbyt ciężkiej fizycznej pracy. Z siłownią mam do czynienia od około 2 lat, jednakże na poważnie zacząłem podchodzić do tematu około pół roku temu kiedy zmieniłem swoje nawyki w odżywianiu. Dziennik treningowy był by dla mnie nowym doświadczeniem dzięki któremu myślę że jeszcze bardziej przykładał bym się do pracy nad samym sobą. Kiedyś zdarzyło mi się testować dont stop od fitmaxa :)

Moje niezbyt spektakularne wyniki siłowe w podstawowych ćwiczeniach to:
WL - 95kg
MC - 160 ( z lekkim zapasem siły myślę że 170 może bym dał radę)
Przysiady - 100x 4

Wymiary :
wzrost - 175
waga - 72
Klatka 104/110 (wydech/wdech)
biceps 35,5cm
brzuch - 81cm
Udo - 55cm
łydka - 37cm
Barki - 123

W diecie bazuję obecnie na okolicach 3400kcal
100g tłuszczy
440g węgli
200g białka






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witamy witamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Super konkurs!! Świetna inicjatywa, sam bym się zgłosił,ale nie będę zabierał miejsca młodszym i bardziej perspektywicznym chłopakom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Wrzucaj fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
( Super konkurs!! Świetna inicjatywa, sam bym się zgłosił,ale nie będę zabierał miejsca młodszym i bardziej perspektywicznym chłopakom )to słowa alexus-a podpisuje się pod nimi i z ciekawością będę śledził ten temat :) powodzenia dla uczestników

Zmieniony przez - Maciej F w dniu 2013-11-07 11:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Moim zdaniem konkurs niezly bo naprawdę można się podciągnąć pod okiem Mistrza. Alex wrzucaj zdjęcia może podciągniesz czwórki z Olejem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Sly nie kuś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strefa Fana z Ankosem na Nemiroff 2013

Następny temat

Training Camp Kraków

WHEY premium