SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA z MISTRZAMI - KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
jedyne co poczułem to Twoją zazdrość , nie każdy jest tak idealny jak ty przykro mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
No i na tym zakonczmy spinke

Zmieniony przez - Sly-tech w dniu 2013-11-23 15:47:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
adkes ułóż z swoim trenerem trening i będzie ok . zawodowcy to zaw. ja wierze że typowym zwykłym planem będzie super bo.. nie ból mięśni i palenie pompa jest wyznacznikiem wzrostu, nawet 3 serie na tydzień dadzą efekt.. uwierz mi

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
wiem Adam , dlatego tu się zgłosiłem mam świadomość , że plan nie jest idealny , że mam braki w wiedzy na ten temat . Tylko Jurek wyszydził , a nie wiem czy miał powód już nie ważne czekam na to co napisze trener
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
niech Ci ładnie napisze diete trening suple i poleci zaj**..:) tylko musisz jeśc tyle co napsize bo tu można nawalić bo trening napewno zrobisz. trzymam kciuki

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
O to chodzi będę miał komfort psychiczny ze mam tyle zjeść i tyle jem a tak to miałem problem ze może jak podbije to za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Panowie, zupełnie niepotrzebna była tutaj ta dyskusja
Wybrałem Ciebie ponieważ:
-jesteś młody
-mały staż treningowy
-jesteś chętny do pracy, interesuje mnie tylko konkretne podejście do tematu,
-pokazałeś dobre fotki
-dokładnie określiłeś swój cel
Postaram się Tobie pomóc
Do czasu kiedy czekamy na suple zrób przynajmniej 2 dni wolne od treningu. ćwicz w zakresie 6-10 powtórzeń. Dodaj jeszcze 2 posiłki, koniecznie ma być ich 6.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
2 dni wolne od treningu to cardio wtedy też odpuścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
na młodym chłopaku będą super wyniki jak się go odpowiednio ukierunkowuje) taki wyjadacz starszy to rożnie jest choc ja bym redu zrobił szybko bede śledzil

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
tak też odpuść w te 2 dni wolne. masz napędzony metabolizm i już za chwilę wrzucimy potężną kcal i mięśnie będą rosły aż miło

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strefa Fana z Ankosem na Nemiroff 2013

Następny temat

Training Camp Kraków

WHEY premium