SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA z MISTRZAMI - KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Chudyjurek nie wiem czy zazdrosny jesteś czy co ale oglądałem film z jakimś kulturysta z Polski który polecal ta metodę i zauważył wzrosty u siebie przy takim ćwiczeniu, a nawet jeżeli jest to wielki błąd to trener mi pomoże. Wasze szyderstwa będą naszą motywacją do pracy , a zazdrość to typowa cecha Polaka ,gdybym wszystko wiedział najlepiej to bym sie nie zgłaszał, tu , wystartowałem bo licze na pomoc

Zmieniony przez - adkens w dniu 2013-11-22 18:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
jest napewno duzo do poprawy z tego co widac, pokora jest bardzo wazna w tym sporcie, wykonujcie wszystkie zalecenia ekspertow, tylko w ten sposob zrobicie progres i krok do wymarzonej sylwetki, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
wiem , że robię błędy, nie jest idealnie ale po to się zgłosiłem , już pisałem najlepsze jest to że również wy możecie z tych rad korzystać , wszystko będzie w naszych dziennikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
A ja jestem zdania ze kazdy jest zbudowany inaczej i na kazdego dzialainaczej czy to kat ustawienia czy rozstaw rak czy ilosc powt czy serii i nie nalezy tego kwestionowac jezeli trenujacy czuje to dobrze i osiaga na tym dobre wg niego efekty. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
film z kulturystą nad którym czuwa cały sztab farmakologiczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
to jest Twoje zdanie , każdy ma do niego prawo ale nie musisz wszystkiego hejtować z zazdrości czy do kogoś komu udało się wygrać czy do kulturystów którzy osiągnęli swoje cele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czego mam Ci zazdroscic braku wiedzy i wyobrazni?sly wiesz ze ja tez lubie odejsc od pewnych schematow ale nie az tak:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
zostawię to bez komentarza , nauczyłem się by z rozgoryczonymi spinaczami internetowymi nie polemizować , pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
chudyjurek
czego mam Ci zazdroscic braku wiedzy i wyobrazni?sly wiesz ze ja tez lubie odejsc od pewnych schematow ale nie az tak:)


Chudy nie rozumiem za bardzo dlaczego temat schodzi w jakims dziwnym kierunku. Co do schematów masz na myśli dziwne wg innych metody treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy ja się gdzieś napinam?czy ja kogoś obrażam?wydaje mi się że od tego jest forum że się dyskutuje,wymienia poglądami itd.jeżeli poczułeś się urażony za krytykę to trudno. idę zrobić ramiona.ciach temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strefa Fana z Ankosem na Nemiroff 2013

Następny temat

Training Camp Kraków

WHEY premium