SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Rok Nowa Ja v 2021 dyskusja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Królowa Matrona
Ja jak kiedyś byłam na swojej idotycznej diecie restrykcyjnej 1400 kcal to dodawałam do wody cytryne i liscie miety lub wciskalam pomarańczę.


u mnie to nie pomaga bo nie chodzi o to co piję a ilościowo. Nawet jakbym otwarła sobie coś pysznego do picia to mam na kilka dni. Przez to mam czesto herbate na stole,kawę,wodę czy wode z miętą itd. i z każdego spijam na przemian byle coś pić....ale ilościowo to nie dużo


Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2021-01-08 11:02:57

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Rozumiem, a probowalas robic tak ze jak masz np 5 posilkow to miedzy 1 a 2 posilkiem wypijasz 650 ml? Mi tez takie zalozenie pomagalo i dzieki temu pilam 3l wody. Po 1 posilku odrazu ladowala herbatka 250 ml i potem w ciagu tych 3 h piłam 400 ml. Mam taki kubek i teraz przy wprwadzeniu diety bede robic tak jak kiedys by wlasnie nie czuc tego ze pije na sile i ze ,,musze".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Nie wypije na raz tak duzo . od 8 rano pije herbate i po 3 łykach mam dość i staje mi w gardle klucha i czuje sie opita na maksa. Nie wiem sama może to w głowie coś siedzi hihi

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356364
To może wrzuć do diety wiecej mokrych warzyw i zupy? To pomoze uzupełnic płyny.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Ghorta
To może wrzuć do diety wiecej mokrych warzyw i zupy? To pomoze uzupełnic płyny.

No właśnie co dziwne siusiam sporo hihi. Zupy itd sie pojawiają . Warzyw tez podjadam sporo. Tylko jak ja liczylam ile powinnam pić na moją wage to jakiś kosmos. Chyba bym chodzila opita jak bąk. Jak juz woda mi wchodzi w jakis dzien bez problemu to tak 1.5l dam rade...mało kiedy do 2l. Dlatego chciałam tez zeby to było moim celem na nowy rok...picie wiecej płynów ;)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Tak to raczej w glowie cos siedzi bo ja tak mialam jak mowilam sobie ze musze wupic tyle i tyle i dopiero podzial ktory zrobilam mi pomogl bo wtedy moje myslenie zmieniło sie na to ze w ciagu 3 h 400 ml to malo xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356364
A nie w niedzielę?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Od jutra wprowadzam ta dietke co wyslalam i dzis juz zaczelam cwiczyc cardio 1h plus 15 min rozgrzewki jutro tak samo a od poniedzialku wplote lekkie fbw. O dziwo kondycji troche zostalo z wczesniejszych cwiczen wiec jestem zadowolona ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10065 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214383
Kaka jak zaczęłaś 1go to dzisiaj podsumowanie pierwszego tygodnia

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Nowy Rok Nowa Ja 2021 Paula.cw

WHEY premium