SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Nowy Rok Nowa Ja :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 83
Witam wszystkie Panie :)
Będę tworzyć plan żywieniowy na 5 posiłków i chciałam dowiedzieć się czy przy redukcji ( treningi fbw oraz cardio szybki marsz w domu 5 razy w tygodniu będę ćwiczyć) wystarczy dać 2g białka 1g węgli oraz 1g tłuszczy?

Mam do zredukowania 30kg fatu i chcę odjąć 300 kcal od zapotrzebowania kalorycznego + dodac w dni treningowe tyle kcal ile spale.

Wiek: 28
Wzrost: 178 cm
Waga: 107 kg (podczas pandemii niestety znowu wrocilam do wagi ktora mialam przez brak ruchu)

Suplementacja: bcaa popijac bede w czasie treningu + izolat białka codziennie na deser jako 4 posiłek + probiotyk na noc + debutir rano oraz na noc + jablczan kreatyny 15 min przed treningiem + spalacz z dodatkiem kofeiny 30 min przed treningiem tak to w dni nietreningowe nie.

Proszę bardzo o pomoc w doborze ilosci bialka, wegli oraz tluszczy na 1kg masy ciała.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 237 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4681
Białko 2g, Tłuszcze 1g, reszta z węgli. Redukujesz na ujemnym bilansie kalorycznym to od swojego zapotrzebowania możesz na początek odciąc te 300kcal początkowo i obserwaować wage. Jeżeli waga nie bedzie spadała odejmij kolejne 300 i dalej obserwuj.


Zmieniony przez - Konieczny2003 w dniu 2021-01-03 17:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Nie znam Pana Koniecznego, ale przy takiej wadze jak masz proste "męskie" wyliczenia typu 2 g białka, 1 g tłuszczu i reszta ww mogą nie być optymalne. Poczekaj na komentarze dziewczyn z działu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Czekam na pomoc od ekspertek w takim razie, dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Ps. Z debutiru jednak rezygnuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A ten debutir to w związku z czym miał być?

Zastanów się też czy ten spalacz jest Ci potrzebny. Generalnie supli sporo. Nie wiem jaki masz staż i historie. Wrzuć proszę ankietę działu, bo jest trochę niewiadomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Debutir widzę, że jest na problemy z jelitami a ja takich nie mam więc dlatego rezygnuje z tego.
Czytałam, że debutir na początku redukcji w połączeniu z probiotykiem jest dobry by pobudzić bardziej jelita do pracy. Debutir to bardziej lek niż suplement dlatego z tego zrezygnowałam jednak.
Dobrze, jutro wypełnie bo trochę tego będzie.
Dzięki i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha ok.

To ja czekam na obowiązkową ankietę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Królowa Matrona
WIEK: 28
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Ćwiczyłam pół roku ( szybki marsz z fbw)

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 109 kg
WZROST: 178 cm
OBWÓD RAMIENIA: 36 cm
OBWÓD ŁYDKI: 44 cm
OBWÓD UDA: 71 cm
OBWÓD BIODER: 121 cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 107 cm
OBWÓD TALI 94 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 110 cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Chcę być najlepszą wersją siebie. Wrócić do mojej idealnej wagi w ciagu tego roku 80 kg, a następnie kolejny rok poświecić na udoskonalaniu siebie i swojej sylwetki. Chcę również mieć lepszą kondycję i być w pełni zdrowa.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: Alergia
PRZEBYTE KONTUZJE: Pośladek większy prawy od lewego prawie dwukrotnie od upadku ok 1 rok temu. Lekarz powiedział, że jak zrzuce nadwagę i zejdę do wagi 80 kg to mam się do niego zgłosić.
WADY POSTAWY: Zapomniałam jak to się fachowo nazywa ale chyba tyłozgięcie miednicy. Mam taki kuperek z tyłu jak kaczka :D
ALERGIE: Na sierść, pyłki, kurz oraz penicylinę.
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: Brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: W tej chwili biorę witaminę d3 oraz witaminy dla kobiet od olimpu.
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
Tak, kretynka ja stosowałam dietę 1400 kcal ale po kilku msc zakupiłam dietę rozpisaną przez trenera by mój organizm wrócił do normy i był zdrowy. To była taka dieta naprawcza dzięki której nie chudłam ani nie tyłam plus ćwiczyłam 4 razy w tygodniu po 60 min fbw z cardio. Dieta naprawcza była zakończona w sierpniu.

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
Jestem w trakcie wyliczenia swojej diety na redukcję i zadałam pytanie na forum, czekam na odpowiedź czy dobrze podstawiłam liczby.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
Jak powyżej.
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE
Mam hantle 1kg oraz 1,5 kg, matę, orbitreka

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
Narazie brak

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem doślę jutro tą moją masakrę tłuszczową :D

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html



Zmieniony przez - Królowa Matrona w dniu 2021-01-05 14:44:01

Zmieniony przez - Królowa Matrona w dniu 2021-01-05 14:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Co do moich obliczeń to tak podstawiłam to wszystko :)
1. BMR = (9,99 x 109 kg) + (6,25 x 178 cm) - (4,92 x 28 lat) - 161
BMR = 1902,65 KCAL
2. TEA = 5 X 60 MIN X 7 KCAL + EPOC ( 5 X (5% Z 1902,65 KCAL)) = 2575,65 ( 5 RAZY W TYGODNIU 60 MIN TRENINGU SZYBKI MARSZ Z FBW + 15 MIN ROZGRZEWKI, ROZCIĄGANIA)
3. 2575,65 / 7 DNI = 367,95
4. 1902,65 + 367,95 = 2270,6 KCAL
5. 2270,6 KCAL + 500 KCAL = 2770,6 KCAL
6. 2770,6 + 193,9 = 2964,5 KCAL
Wyszła mi ogromna kaloryka czyli według tego wzoru miałabym odjąć 300 kcal na redykcji na początek.
Czy mogę przyjąć 2000 kcal na redukcji na 3 msc?
2 g białka na 1kg oraz 1 g węgli i reszta to tłuszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaka21 Nowy Rok Nowa Ja v 2021

Następny temat

Ocena planu treningowego kobieta

WHEY premium