SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Rok Nowa Ja v 2021 dyskusja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Będę pewnie u mnie pisać jutro. Motocykl we mnie wjechał na pasach. Szczęście w nieszczęściu. Nieszczęście że w ogóle wypadek i boli ale szczęście że nic poważniejszego się nikomu nie stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Ugh.
To wejście w nowy rok masz aż za mocne.
Trzymaj się i niech się szybko goi.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
paula.cw
Będę pewnie u mnie pisać jutro. Motocykl we mnie wjechał na pasach. Szczęście w nieszczęściu. Nieszczęście że w ogóle wypadek i boli ale szczęście że nic poważniejszego się nikomu nie stało
współczuje i dużo zdrówka.

Ogólnie dla Wszystkich dużo zdrówka w Nowym Roku

Mam też do Was pytanie czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć czy warto kupić gotową rozpiskę z sfd z ćwiczeniami ? Chciałabym tą z ćwiczeniami w domu ale może wyjdzie podobnie jak skorzystam z you tube i coś poćwiczę z filmików? Nie mam jakiegoś specjalnego sprzętu ...gumy , rower, hantle małe...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
LUCY-BELLA
paula.cw
Będę pewnie u mnie pisać jutro. Motocykl we mnie wjechał na pasach. Szczęście w nieszczęściu. Nieszczęście że w ogóle wypadek i boli ale szczęście że nic poważniejszego się nikomu nie stało
współczuje i dużo zdrówka.

Ogólnie dla Wszystkich dużo zdrówka w Nowym Roku

Mam też do Was pytanie czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć czy warto kupić gotową rozpiskę z sfd z ćwiczeniami ? Chciałabym tą z ćwiczeniami w domu ale może wyjdzie podobnie jak skorzystam z you tube i coś poćwiczę z filmików? Nie mam jakiegoś specjalnego sprzętu ...gumy , rower, hantle małe...


Myślę że coś pomożemy. Ja moge na pewno pomoc i nieskromnie myślę że to będzie lepsza opcja niż z sfd a i bardziej elastycznie. Jak założysz swój dziennik (chyba że w starym będziesz działać) to napisz co masz, ile razy w tygodniu i ile czasu masz na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Mogę założyć nowy :) a co napisać w tytule ? Ma to jakieś znaczenie czy bez różnicy ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Zgadzam się z Paulą, napewno nie jedna osoba doradzi w kwestii treningu i będzie można to dopasować indywidualnie do potrzeb i możliwości a w razie czego wprowadzić zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja proponuję nazwę naszego wyzwania jeśli Was to żartobliwe Nowy Rok Nowa Ja v 2021 nie razi.
Jak razi to po prostu Noworoczne Wyzwanie 2021 + nick :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
System punktacji, który zaproponowała Paula wydaje mi się dobry. Dieta, treningi, aktywność dodatkowa. Każda wyznacza sobie cel na pierwsze trzy tygodnie i rozliczamy się po upływie każdego tygodnia - czy dieta była trzymana wg założeń, czy udało się zrobić daną ilość treningów, kroków itp.

Przy czym treningi to dla kogoś może być np. 4xsilowy, 4xjoga, 4xbieg, 4xmarsz. Zależy jakiego typu trening wybieramy. 1pkt za wykonanie planu. 0,5pkt za wykonanie planu w 75%, ponizej 75% 0pkt.

A aktywność dodatkowa to dowolnego typu aktywność, którą planujemy obok treningów. Np. zobowiązujemy się zrobić 5000 kroków dziennie, 3x w tygodniu biegać, 3x w tygodniu rozciągać. Punktacja jak wyżej.

Dieta tak samo. Margines to 75kcal ponad/poniżej celu.

Co myślicie? Będzie grało?
5

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Nowy Rok Nowa Ja 2021 Paula.cw

WHEY premium