SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi - prosba o pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
najlepiej cwiczy mi sie takim splitem a zreszta z tego co wiem lepiej nie laczyc nog z innymi partami.

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ależ absolutnie można - poza tym pomysl, nie lepiej polaczyc niz w ogole nie robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
pomyslalem wiec stad ten temat ... Zeby wlasnie robic ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dodaj te nogi tam i nie marudź tyle, ćwiczysz dla siebie nie dla nas.
Skoro jeden odpadł, drugiego nie ma, to nikt Ci nie będzie marudził, że nogi ćwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Po pierwsze ja nie marudze tylko musze odp na posty ktore nie wnosza nic do tematu. Zadalem proste pytanie i oczekiwalem odp na to konkretne pytanie a nie jakies wielkie teorie bo jakby mial mozliwosc tam cwiczyc to bym to robil i bym nie zawracal wam dupy ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
masz możliwość tylko się wstydzisz :)

Zmieniony przez - kuba52 w dniu 2013-01-24 15:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
tak wstyd sie skad wiedziales... ?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385568
nogi to połowa twojego ciała wiec trzeba je konkretnie cwiczyc , wrzuc je do swojego planu i cwicz na siłowni a nie w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Dobra to ogolnie mam taki pomysl. Ogolnie mam problem ze mam caly czas przemeczone barki ;/ i tak mysle zeby dac mniej cwiczen na barki i wtedy dac nogi. Zreszta czytalem artykul, ze czesto bywa tak ze barki nie maja czasu sie odpowiednio regenerowac bo uzywa sie ich w kazdym cwiczeniu. Co o tym myslicie?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
według mnie połączenie nóg z barkami jest ok, ale powiedz mi, bo jestem strasznie ciekawy, czemu tak ciężko jest Ci ćwiczyć nogi na siłowni ? ;)

Zmieniony przez - kuba52 w dniu 2013-01-24 19:59:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dół brzucha

Następny temat

pod powiedzi

forma lato