SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi - prosba o pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
no to trzeba bylo uprzedzic ze taka bedzie haha ;D To zalezy od dnia w sumie juz rozgrzewek nie bede dawac ;p Wyciskanie sztangi 4 serie , potem byly 4 serie podciagania do brody sztangi, nastepnie po 4 serie cwiczen na hantelkach ( czasem robilem super serie unoszenie sztangielek bokiem i w opadzie i wtedy 3 takie super serie i potem 4 seria hantelki do przodu)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niby dlaczego ma wyrzucic podciaganie sztangi do brody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
IneTheEnd
Niby dlaczego ma wyrzucic podciaganie sztangi do brody?



chyba dlatego ze jest kontuzjogenne ?:D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
bo raczej jest to kontuzjogenne ćwiczenie, a że chłopaki ćwiczą na swojej własnej siłowni nie mają trenera który W RAZIE CZEGO poprawiłby technike


o kanonier mnie wyprzedził

Zmieniony przez - kuba52 w dniu 2013-01-24 21:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze jakies 60% trenerow w polskich silowniach to pomylka.
Po drugie wazna zasada przy tym cwiczeniu to zeby ramiona max dochodzily do kata prostego - to chyba potrafia ocenic.
Wiekszosc cwiczen na barki, szczegolnie ze sztanga jest kontuzjogenne. Wiec...
Poza tym ile powtorzen robisz na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
To zalezy od dnia i ciezaru. Min po 8 ponizej tego nie schodze oczywiscie mniejszy ciezar wiecej powtorzen :) Chodz teraz mam zamiar robic regres wiec przy konkretnych cwiczeniach bede zaczynal od 6 powtorzen 9czyli wyciskanie sztani i podnoszenie do brody) a ogolnie to na samej gorze masz rozpisane wszystko ;D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
InTheEnd, ale z tą kontuzjogennością tych ćwiczeń jest jak podczas wypadku jakims samochodem, w każdym samochodzie odniesiesz jakies obrażenia, ale w niektórych one się zminimalizują, ale nie chce się kłócić staz masz dużo większy, więc i pewnie wiedze masz większa, z reszta to widać w innych wątkach na forum ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy barkach powinines robic zakres powtorzen 16-20(25).
uloz 3 cwiczenia. na tylny akton, srodkowy i przedni. Skoro boisz sie kontuzji to zrób hantlami, niewielkim ciezarem ale 16-20 powt. poczujesz roznice.

Co do tamtego cwiczenia - po cos ono jest - nie mozna wywalac od tak bo "kontuzjogenne". Dla kogos cwiczy 2 lata juz technika powinna byc znana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Ja nie wyrzuce tego cwiczenia ale moze jedynie ogranicze ciezary :p I bede rotowac z innymi cwiczeniami , bo w sumie lubie je :P

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 211
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dół brzucha

Następny temat

pod powiedzi

WHEY premium