SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi - prosba o pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
nie jest ciezko tylko jak napisalem chce sie zmiescic w 3 dniach treningowych ... Wiec jak polacze z barkami nie widze najmniejszego problemu zeby je cwiczyc

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
Więc problem z głowy, jeszcze tylko rozpisz trening na nogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
taaa ale to bede musial poczytac bo ni mam zielonego pojecia o nogach :( wiec jak dam rade ogarnac ten temat to jutro cos podrzuce, albo wy moze macie jakies propozycje no i w sumie tez bym wtedy mial pytanie jakie cwiczenia robic na te barki ?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
przysiady wykroki martyw ciąg na prostych nogach, wejdź sobie w atlas tekstowy sfd i znajdź po 2 na dwuglowy i czworoglowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
No to ja wiem :D chcialem pojsc na latwizne ;p ale czy MC jest dobrym pomyslem jak 2 dni potem bede robil klasyczny MC ?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
w takiej sytuacji lepiej robić MC tylko na grzbiet a na dwugłowe znaleźć coś innego
jesli macie wyciąg, to można zrobić z niego swego rodzaju maszyne do zginania nóg i to będzie juz izolowało mięśnie dwugłowe :)




Zmieniony przez - kuba52 w dniu 2013-01-24 21:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
a co wtedy z tymi barkami do czego sie ograniczyc ? Albo jak rotowac cwiczeniami ?:P troche cie pomecze jak juz taki pomocny jestes ;D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
barki: nr.1 Wyciskanie sztangi sprzed głowy, nr.2Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia, nr.3Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, nr.4 Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami/sztanga, nr.5 Unoszenie sztangielek bokiem w górę

to sa twoje ćwiczenia, wyrzuć od razu ćwiczenie nr.3 i napisz po ile serii robisz te ćwiczenia


Zmieniony przez - kuba52 w dniu 2013-01-24 21:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
to ja napisalem :D chodzi mi bardziej zeby robic ze 2 cwiczenia no max ze 3 i rotowac nimi :P

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5089
ale doczytaj moją częśc :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dół brzucha

Następny temat

pod powiedzi

WHEY premium