SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na plażach piękne, opalone panie. Napinajcie mięśnie, będziecie mieć branie!

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 147902

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
No coz wielu ludzi by chcialo byc jak Arni

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
ALe wstyd !! Dziś w Lublinie były organizowane zawody Strong Man ogólnopolskie w parach. Pomiędzy ćwiczeniami były ćwiczonka dla publiczności. Był zegar. Obciążenie - 2 kobitki + rura. Ja się zgłosiłem . Nigdy tego nie robiłem. Podnoszę, ok spoko. Robię krok i pochylam się następnie szybko do tyłu. Robię kolejny krok, znów do przodu się pochyliłem i jak mi coś pyerdolnęło w kręgosłupie to rzuciłem to w cholerę . Wstyyyd !

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-07-05 16:10:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
pewnie troche bym pochodził z takim zegarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Wątpię, gdybyś szedł pochylony bez spiętych łopatek

Ciężar nie był olbrzymi, tylko wiadomo. Technika to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
no trzeba chodzić tak wyprostowanym o prostym kręgosłupie. Klata wypięta i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Teraz mi to mówisz?
Znaczy wiedziałem, że trza klatę wypiąć no ale po raz pierwszy takiego czegoś dotknąłem, było kilkadziesiąt ludzi. Myślałem, że przyjdą chudsi jak w poprzedniej konkurencji.. A tam mini byki z 40cm w kablu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
a jakie były konkurencje i po ile ważyło obciążenie w danej konkurencji? Ja tam mam 44 z mini kablem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Dla siłaczy?

Spacer Farmera po 140kg w jednej łapie + Przerzut opony 6x 320kg
Wyciskanie tak jakby sztangi, podnosząc z ziemi i wyciskając nad głowę, następnie opuszczasz na ziemię. To jedno powtórzenie. 140kg bodajże
Był jeszcze spacer z bramą na barach, tylko nie zdążyli tego zrobić bo deszcz zaczął lać.

Chyba coś jeszcze było, tylko zapomniałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
nie interesują mnie siłacze tylko jakie dla Was-kibiców były konkurencje i jakie obciążenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Przeciąganie liny - w grupach 10 osobowych
Zegar, wcześniej mówiłem
Wyciskanie hantla na bary. Z 15kg tam było.
Potem już deszcz zaczął lać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry plan na masę?

Następny temat

Plan/poprawki

WHEY premium