SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na plażach piękne, opalone panie. Napinajcie mięśnie, będziecie mieć branie!

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 147894

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Żartowałem z tym bicem

Bo w przyszłości chciałbym pójść do AT / wojska (marzenie = Grom). No ale gdyby to marzenie nie wypaliło to bym chciał mieć jakieś pismo, bym mógł robić co innego..

Teraz lepiej iść na ścisłe przedmioty, czy humanistyczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ścisłe łatwiej robotę znajdziesz, szukaj szkół technicznych państwowych w tym roku to podobno nawet dodatkowe nabory robili

gandi jeśli chodzi o plecy są skrzydełka, bo z pół roku miałem drążek przed sztangielkami, a na klatkę robiłem tylko pompki

Zmieniony przez - pawel88 w dniu 2009-07-25 11:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
No właśnie, więc iść na matma - info ?
Szczerze to nie znam się na C++, oprogramowaniach itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Pawel88

NIE ma różnicy czy prywatna czy państwowa. Wszystko zależy od poziomu kształcenia.
Sam studiuję na prywatnej ze względu na wysoki poziom oraz fakt, że uczelnia nie zajmuje się "teorią" a praktyczniejszymi sprawami, co wykorzystamy w przyszłej pracy. Zaplecze ma tylko AGH--> w/g mnie najlepsza uczelnia informatyczna w PL. W krakowie jedynie AGH prezentuje wyższy poziom w tym kierunku, UJ raczej sama teoria. A śmieszne Państwowe/epubliczn uczelnie, gdzie na zaliczenie referaty się pisze jedynie psują przyszłych informatyków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to poznasz, a jak z fizyką?
najlepiej wybierz się na jakieś targi pracy w swoim rejonie, powiedzą ci z jakich kierunków ludzi będą potrzebowali, informatyków na pewno

gandi z poziomem kształcenia to prawda

Zmieniony przez - pawel88 w dniu 2009-07-25 11:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Fizyka to tragedia..
Znaczy jak kiedyś wziąłem korki to dostałem bodajże 4, ale gdy próbuję sam się nauczyć, zrozumieć to w pojedynkę - nie daję rady i jest zawsze 2...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
W dzisiejszych czasach liczy się tylko matematyka.
Profil informatyczny jest tylko złudzeniem. Nie nauczysz się niczego.
Mając dobre podstawy z matematyki masz wszystkie techniczne kierunki na wyciągnięciu ręki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Dzięki za informacje.. Więc na co proponujecie iść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Dzięki za informacje.. Więc na co proponujecie iść? Matematyka z jakim innym przedmiotem?*

///sorka za double posta

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-07-25 11:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Proponuję jakieś liceum ogólnokształcące, gdzie matematyka będzie rozszerzona.

Oczywiście, jeśli nie jesteś stworzony do matematyki to nie ma sensu męczyć się.
Technika bym odradzał tym bardziej jeśli myśli się w przyszłości studiować.

Zmieniony przez - gandi87 w dniu 2009-07-25 11:59:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry plan na masę?

Następny temat

Plan/poprawki

WHEY premium