SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO BEZ KITU SPAMU NIE MA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 150194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
uuu... szkoda, że to nie ze straży pożarnej pan...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
kama_80
Do mnie kiedyś przyszli kolędnicy. Po skończeniu przyśpiewek zniknęli....wraz ze świąteczną szynką


mój gazownik nic nie zabrał. Albo było to na tyle mało warte,że nigdy nie zauważyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
pan z gazowni potrzebował tylko z kimś porozmawiać

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
TaDrugaKasia
uuu... szkoda, że to nie ze straży pożarnej pan...


za to kiedyś się wpakował facet,który twierdził,że szuka faraona okazało się,że zajmuję się deratyzacją i dezynfekcją i szuka potencjalnych klientów,którzy mają inwazję mrówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
dorotkastokrotka

za to kiedyś się wpakował facet,który twierdził,że szuka faraona okazało się,że zajmuję się deratyzacją i dezynfekcją i szuka potencjalnych klientów,którzy mają inwazję mrówek

hahahahaha :D
mógł od tego zacząć, bo w takim przypadku wzywa się towarzystwo kaftanowe :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
TaDrugaKasia
dorotkastokrotka

za to kiedyś się wpakował facet,który twierdził,że szuka faraona okazało się,że zajmuję się deratyzacją i dezynfekcją i szuka potencjalnych klientów,którzy mają inwazję mrówek

hahahahaha :D
mógł od tego zacząć, bo w takim przypadku wzywa się towarzystwo kaftanowe :)

nom zdążyłam cokolwiek skomentować, to facet już wsadził stopę między drzwi i pakował się do środka,zaglądając w kąty,gdzie mogły czaić się potencjalne niebezpieczne owady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
dziękuję dorotko. znowu mi pomogłaś - tym razem trochę się obudzić :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
dorotkastokrotka
TaDrugaKasia
dorotkastokrotka

za to kiedyś się wpakował facet,który twierdził,że szuka faraona okazało się,że zajmuję się deratyzacją i dezynfekcją i szuka potencjalnych klientów,którzy mają inwazję mrówek

hahahahaha :D
mógł od tego zacząć, bo w takim przypadku wzywa się towarzystwo kaftanowe :)

nom zdążyłam cokolwiek skomentować, to facet już wsadził stopę między drzwi i pakował się do środka,zaglądając w kąty,gdzie mogły czaić się potencjalne niebezpieczne owady

i dlatego nie ma jak spory pies w domu Oszołomów mniej pod drzwiami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
się nacieszyłam remontem... i łazieką......


brodzik jest potopotwórczy : D

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ciotka gdzi ety bywasz?
remont zakończony to czas kończyc redukcję
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak skutecznie schudnąć z bioder?

Następny temat

Nowe życie cioci Saeoh,

WHEY premium