SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO BEZ KITU SPAMU NIE MA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 150239

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
sforcia
Koty nie są normalne jednak

to kotka :) ano jakaś dziwna, gada do wszystkiego do pająków robali i to tych mysz tez, hipnotyzuje je czy co
A teraz złowi i się chowa by jej ktoś tego nie zabrał, bo ja wszystko wywalałam na dwór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
dorotkastokrotka

widziałam Twój przysiad z kotami^^zajefajny^^


szukam radości w moim nieszczęściu i mi koty pomagają

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206885
U nas po wsi pan w sukience rzadko chodzi,a śpiewać to już nunu. Za to jak mieszkałam w wielkim mieście na studiach,to śpiwey były 7 dni w tygodniu,ale mieszkałam na przeciwko kościoła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Koty.... ja mam psa, który poluje na wszystkie robaczki latające i ruszające się. Ostatnio zatłukła mi pająka takiego wielkiego tłustego i zadowolona wrzuciła mi do łóżka

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Z drugiej strony ma nie zestresowane jedzenie, tak do końca głupia nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Flo !!! Właśnie dostałam 16 zawałów serca !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Flourish
Koty.... ja mam psa, który poluje na wszystkie robaczki latające i ruszające się. Ostatnio zatłukła mi pająka takiego wielkiego tłustego i zadowolona wrzuciła mi do łóżka

u mnie mają spółkę jeżeli pies nie zabije muchy to kot:)
No i dzieki temu nie ma much , os i innych w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Ale żeby je jeszcze zjadała.... A ona je tylko zagryza..... Kłapnie dziobem na muchę i ją potem wypluje.... zerwie przy tym kilka firanek, więc generalnie nie ma nudy

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Vow, ja prawie też jak zobaczyłam jaki prezent dostałam

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
moja córka ta mała co wypad na plac zabaw to chce zwierzaka, wybrała raz pająka wielkości dłoni , zostawiła go na schodach. Starsza córka schodziła ze schodów nabrała się że żywy mało z nich nie spadła
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak skutecznie schudnąć z bioder?

Następny temat

Nowe życie cioci Saeoh,

WHEY premium