SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO BEZ KITU SPAMU NIE MA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 150161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jako, że pracuję w domu, ćwiczę w domu, to postanowiłam nie zamawiać już zakupów do domu tylko czasem mieć pretekst by jednak wyjść

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
ja z tego powodu staram się do jak najbardziej oddalonego sklepu chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ano właśnie. w domu też mam jakoś czyściej niż kiedyś, bo lekarz kazał ruszać stawami jak najczęściej :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
TaDrugaKasia
Corum
Cześć kobitki..
Czy mię się zdaje czy Gesti też anginka bierze?
Mój jednoosobowy klub anginowców ma szansę na powiększenie?
To było by niewskazane...

może amerykańscy naukowcy dopiero odkryją, że można zarazić przez internet.
A skoro już jesteś w spamie - nie zabraniają Ci pracować na siłowni podczas choroby? Przecież ludziska narażone są na łapanie chyba bardziej podczas ćwiczeń właśnie...


Ja tam muszę posprzątać bo nikt inny tego nie zrobi a chłopaki mają dwie, tfu, nawet trzy lewe ręce do roboty.. I jestem tylko godzinę rano żeby kumpel mógł z innego miasta dojechać...
I na ten czas zrezygnowałam z obcałowywania wchodzących klientów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ahh.. jak macie chwilę to zajrzyjcie w ten link...
Zrobiłam ten test i myślałam że się posmarkam ze śmiechu..
http://psychologia-spoleczna.pl/motyle/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
oo zaraz zrobię a ostatnio nawet wypożyczyłam sobie książkę do psychologii sądowej, żeby "budować warsztat prawniczy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Uważaj żebyś nie padła jak wynik zobaczysz ;-p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a w ogóle coś mi się kilka dni temu zmysły powaliły. Ziółka tarczycowe jak były obrzydliwe na początku tak nagle zaczęły mi smakować.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
a jakie ziółka chlipiesz Kasia?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak skutecznie schudnąć z bioder?

Następny temat

Nowe życie cioci Saeoh,

WHEY premium