SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO BEZ KITU SPAMU NIE MA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 149881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
dobra dziewczyny, my tu gadu gadu, a obiad sam się nie zrobi lecę pichcić do napisania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
wypijmy za to!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Kasia...

Ja spadywuję dziewczyny - coś mnie morzy - więc zapakuję się do łóżka i kimnę zanim tornado wróci ze szkoły.....
Dooobraaaanoooc.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
co za test, mi wyszło, że lubię biegać nago w świetle księżyca i "Ponieważ nie masz żadnego szacunku do życia, uczciwości i moralności, jedyna dostępna dla Ciebie ścieżka kariery to stanowisko kierownicze w korporacji." auć! Spam się obudził, yea!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
JustBlack - mnie wyszedlo to samo
LOL

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
psychiczny to jest dopiero ktoś, kto te odpowiedzi układał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
"Twoje odpowiedzi każą przypuszczać, że w tej chwili masz na sobie skórzaną bieliznę, a może także coś metalowego. Twoje upodobania powodują, że nie jesteś w stanie nawiązać zdrowej interakcji międzyludzkiej, chociaż prawdopodobnie i tak nigdy nie próbowałeś.

Większość ludzi, którzy udzielali takich odpowiedzi jak ty, kradnie w samoobsługowych restauracjach. Potrzebujesz natychmiastowej terapii, żeby móc funkcjonować w codziennym życiu, niemniej zamiast tego możesz zostać doskonałym politykiem.

Twoje odpowiedzi pokazują, że powinieneś zadbać o lepszy dobór konfekcji, co jest konsekwencją manifestacji twojego id i nieświadomej jaźni (tej, której używasz w pracy)." Skąd wiedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Zrobiłam test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
"Twoje odpowiedzi sugerują, że lubisz przejawiać działania niezdarnie imitujące inteligencję i samokontrolę. To prawdopodobnie skończy się, kiedy tylko znów zaczniesz pić (lada dzień), co będzie dla wszystkich dużą ulgą, bo teraz jesteś nie do zniesienia.

Weź sobie do serca, to co mówiła twoja matka: "daj sobie spokój, nie bądź takim sztywniakiem".

Ludzie, którzy udzielali odpowiedzi podobnych do twoich zwykle są złodziejami, kłamcami lub donosicielami.

Z powodu wyżej opisanych zaburzeń zawsze będziesz potrzebował stałej opieki psychologicznej. Staraj się unikać interakcji z ludźmi, jeżeli to możliwe ogranicz swoje kontakty ze światem do internetu. Nie opuszczaj swojego pokoju, jeżeli nie chcesz wpaść w kłopoty.

Jeżeli wziąć pod uwagę twoje wyniki, to twój paniczny strach przed wszystkim co znajduje się poza twoim domem jest całkowicie uzasadniony."

Czy jest na sali lekarz?


Ciekawa byłam jakie są jeszcze interpretacje, więc rozwiązałam test jeszcze raz zaznaczając inne odpowiedzi. I wiecie co? Wyszło to samo

Coś jest na rzeczy.

Zmieniony przez - zkrainyczarow w dniu 2013-11-04 14:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Ja chciałam się mieć DOWÓD, że jestem walnięta, a wyszło, że jestem pozbawiona moralności - to nawet lepiej Mnie się podoba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak skutecznie schudnąć z bioder?

Następny temat

Nowe życie cioci Saeoh,

WHEY premium