SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO BEZ KITU SPAMU NIE MA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 150106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
W jednej knajpie byłam w wc które ma lustro weneckie, oczywiscie korzystający jest niewidoczny

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176

Chyba forum zaczyna się ten tego.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Sheep
W jednej knajpie byłam w wc które ma lustro weneckie, oczywiscie korzystający jest niewidoczny

nic by ze mnie nie wyszło :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no spamu ni ma

idę na ryby, może coś się uda złowić na kolację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
"W jednej knajpie byłam w wc które ma lustro weneckie, oczywiscie korzystający jest niewidoczny" - o rany! Tak jak, Kasia - nic by ze mnie nie wyszło. Dałaś radę? Bosz... co za głupie pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak by zdrowo przycisnęło...
Wtedy żadna by się na lustro nie oglądała ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
też byłam w takiej knjapie, w Lublinie (nie pamiętam nazwy) i mega dziwnie było zdjąc majty , ale po 3cim piwie to zaczynało byc wsjo rawno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Pusto na kiju
Dobrze, że jeszcze została poprzednia rybka, to mam co jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
bry

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
trochę :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak skutecznie schudnąć z bioder?

Następny temat

Nowe życie cioci Saeoh,

WHEY premium