SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO BEZ KITU SPAMU NIE MA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 149853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Widze, że rośnie Tylko przeraża mnie to "uwiązanie". Czasami mam wrażenie, że z łaską muszę się prosić o to żeby znaleźć dla isiebie te 1,5 godziny. Przeraża mnie to lekko. Zwłaszcza, że jeszcze troche zacznie się szkoła, a to wtedy trzeba pomóc przy lekcjach, zawieźć na zajęcia dodatkowe itp itd.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Mój mały przyszedł na świat jak już prawie 31 miałam na karku.. I praktycznie wychowuję go sama.
Też musiałam się prosić żeby mama mi go przypilnowała (a prosiłam o to baaardzo rzadko..)
Teraz już jest trochę lepiej.
Ale że to AdHd-owiec na wysokich obrotach to łatwo nadal nie jest.
Mówiąc szczerze czasem marzę o chwili kiedy stanie się już całkowicie samodzielny a ja w końcu odetchnę i zajmę się trochę więcej sobą..
Może to egoistyczne ale... matkowanie potrafi dać dobrze w kość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
W zasadzie to Ciebie rozumiem. Jakby mnie ktoś uprzedził że tak będzie to chyba bym się ze dwa razy zastanowiła nad dzieckiem. Ja mam męża, ale w praktyce jest tak jakby go nie było W praktyce i tak jestem sama. Nawet jak z jeżdza na kilka dni to i tak pożytek z niego nie wielki.

A teraz to już w ogóle. Niani już nie mam. Mały w przedszkolu. Jak mi się rozrchoruje to ja nie wiem co ja zrobię

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2013-11-02 20:07:19

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dotkazoz
Jakby mnie ktoś uprzedził że tak będzie to chyba bym się ze dwa razy zastanowiła nad dzieckiem.


Nie uwierzysz ale ja się cały czas odżegnywałam od posiadania dziecka..
I.... wpadłam
Wystarczyła zmiana miejsca zamieszkania: Pomorze---> centralna Polska.
Nie powiem żebym była wtedy szczęśliwa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
No to nie uwierzysz..... ja zawsze chciałam mieć 3 dzieci Kocham dzieci.

A skończy się na jednym Choć bratowa mnie przekonuje, że dwójke dzieci łatwiej się wychowuje niż jedno. Ale jakoś jej nie mam wiary w taki obraz


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2013-11-02 20:17:27

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Z reguły rodzice myślą w taki sposób: starsze zaopiekuje się młodszym...
Dla mnie nie do przyjęcia bo w końcu czyje to dziecko? Ja bym chyba dostała kuku na muniu gdyby mi kazano opiekować się młodszym rodzeństwem.. ale na szczęście go nie posiadałam.
A Twoja bratowa dobrze sobie radzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ona ma już ma dorosłych synów. Ja najmłodsza w rodzinie byłam. Brat starszy ode mnie 16 lat.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja też byłam najmłodsza . Brat był starszy o 9 lat.. Musiał się mną zajmować i przyznam się że miał przesrane..... Nie byłam milutką dziewczynką w sukieneczce i z kokardkami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja to akurat zawsze byłam grzeczną dziewczynką.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To chyba zbytnio nie narzekał...
Mój to dłuuugo mi wypominał opiekę..
Odszedł 3 lata temu i nie da się ukryć że brakuje mi jego złośliwości...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak skutecznie schudnąć z bioder?

Następny temat

Nowe życie cioci Saeoh,

WHEY premium