SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU SUPLEMENTOW BURNEIKA SPORTS !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Suple pewnie robione na stole w kuchni jak Revange :D

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MYsle ze lepszy progress zrobi leszcz ktory nigdy nic nie bral niz wytrenowany koks. Taki chudzina lepiej zareaguje nawet na 30mg metki niz stary koks ktory musi targac juz 50-70mg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1811
ale szczoch byl strasznie je.iacy dla testerow jezeli wasz sik bedzie juz pomaranczowy to znaczy ze mt juz dziala i niedlugo rozerwie wam bicepsy(watrobe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Kult, tak ale tacy się tu nie zgłosili

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Skeba akurat by się nadawał, bo jest szczupły

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17484 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196590
Przecież Coleman mówi że na krecie wszystko zrobił,nie wiem jak wy ale ja mu wierzę <yes>,więc co za tym idzie mt by go rozj**ał

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja schodziłem z 83 do 70 w 4 miechy - prowadzę fan page'a na face booku - chciałem po prostu zrobić test, że da się schudnąć. Za bardzo chciałem osiągnąć sukces i przesadziłem z aerobami i poleciał mięsień, ale nie dziwota - 13kg spadku to i mięcho musiało zlecieć. Teraz staram się budować czystą masę, zobaczymy, czy mi się uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1811
Coleman by sie nie zalapal na testy do roberta bo jak robert mowil w ktoryms z filmikow mt "nie dla jakis mięcaków"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak szczochy nie tak to predzej nerki, cokowiek sie nie bierze profilaktyka to podstawa, przeciez to toksyczny koks czego sie spodziewacie. Idzcie do osiedlowego dilera, niech zrobi wam konkurs a potem go meczcie ze siki sie zmieniaja i narzekajcie ze watrobe ryje... raz ze nie dal by koksu za darmo, dwa jak by ktoys z was poszedl na skarge to w morde by dostal, do mamy i tyle by bylo z testu, wiec nie ma co narzekac, cokolwiek by nie rozdawali, darowanemu koniowi sie w paszcze nie zaglada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1811
sik wiadomo ze nerki pewnie mt dziala tez ujemnie na nerki moze nie w takim stopniu jak tren np ale dzila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10.11.12

Następny temat

Grzybica Układu Pokarmowego

WHEY premium