SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU SUPLEMENTOW BURNEIKA SPORTS !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Szejk ma faktycznie 14 lat,bo nie odróżnia płaczu od pogardy dla noobów.Zresztą kim ty jesteś by pisać do Michała by dał komuś cokolwiek?Kult mógłoby być kto pierwszy ten lepszy, z warunkiem np. 21 lat na karku by nie mieć problemów z Sanepidem,jak chłop sobie coś zrobi.Pewnie Michał i Robert to zbeczą w nowym radio koksu,w sumie to się nie dziwię,zostało trochę rzucone a tu wychodzą najgorsze cechy ludzkie,jak pazerność szejka.

Zmieniony przez - Litwin25 w dniu 2012-11-21 12:17:12

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Moja pazernosc a twoja zazdrosc:) obudz sie wkoncu zycie to nie bajka. I masz racje nie moge komus mowic zeby cos dal, taki ktos jak ty bez wychowania tak to by odebral. Ale wytlumacze Ci to i powiem ze chodzilo tu o prosbe, nie wiem czy w twojej glowie jest takie slowo. Prosze albo przepraszam dla niektorych to trudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, dostał swoją szansę nie kwestionujmy tego ja pier****, a po prostu zacznijmy wymagać. Szejk ja bym chciał żebyś zrobił te próby wątrobowe tak, by twój test był jak najbardziej miarodajny ze zdrowotnego punktu widzenia. Dasz radę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skeba
Ale zobaczcie ile kłótni z powodu 600 zł. :)


no a jak niszcza kraj i zadluzaja, podnosza podatki to nie ma klotni tylko zaciskanie pasa i gada ze trzeba chodzic na wybory aby cos sie wkoncu zmienilo hahaha, ale jak jest 10zl to koniec, ogniem i mieczem na zywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Nawet mi nie przyszlo do glowy by nie zrobic tych badan :)

kult - no niestety...

Zmieniony przez - Biały Szejk w dniu 2012-11-21 12:29:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
litwin - tylko kto udwodni ze jakis plebs ma 21 lat, chyba ze skan dowodu haha. Bialy szejk, uwazaj co piszesz o testach, bo mozesz stracic zestaw, supplier moze sie zastanowic 2 x aby to nie byla antyreklama, bo obiektywizm nie wchodzi tutaj w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale po ch** wchodzisz kult w polemikę, to tylko prowokuje do dalszej kłótni, konkurs jest rozstrzygnięty, sprawa załatwiona, temat do zamknięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zamknij temat, nie Tobie o tym decydowac- nie chcesz nie czytaj, ponoc jestes wolnym czlowiekiem ,zamknij temat sam dla siebie i wylacz powiadomienia, nie widze problemu. Luza rozmowa po konkursie sie przydaja, czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to inaczej, zamknij się i nie siej już fermentu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Tak zazdroszczę ci pazerności,wiem że życie to nie bajka,bo istnieją ludzi jak ty i na pewno nie tacy jak ty,będą mnie życia uczyć.Poza tym nie myl wychowania z cytowaniem co napisałeś,nie moja wina że nie umiesz wyrazić swych myśli.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10.11.12

Następny temat

Grzybica Układu Pokarmowego

WHEY premium