SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU SUPLEMENTOW BURNEIKA SPORTS !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym hyper pumpie to tylko to 1.3 coś może podziałać. Trochę mało jest reszty składników... a BA to chyba tam tak dla wypełnienia etykiety jest.
I jak zwykle nie jest podane czego ile jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
1,3 d jest dobre ale ryje beret no i jak wszystko co dobre przestaje działać dawkę co chwila trzeba zwiększać ja ostatnio kupiłem neurocore i jestem bardzo zadowolony co prawda działa ale tylko wtedy gdy biorę 3 miarki no i tak maks 2 razy w tygodniu no i fajnie caly sklad masz podany i cena fajna 95 zł działanie mocniejsze niż nox pump od doriana na poczatku cięzko było mi się przekonać do MUSCLETECH-a ale powiem ,ze ten produkt moge polecic

Zmieniony przez - bossman_14 w dniu 2012-11-18 14:11:55

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Nox pump az taka kosa nie byla. Probowales jack3d? dla mnie ta przedtreningowka to bylo cos.. 100zł zaplaciles ale wiedziales za co placisz i dzialalo jak trzeba... pamietam nie stosowalem jej na pusty zoladek i mnie klepalo a co dopiero na pusty ; o?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
hehe jac3d chciałem ale wziełem neuro ostatnio budżet mam osłabiony kupilem 3,25kg c6 bcaa i ultra amino od hi teca ;] ale mowisz ze jacuś dobry to pewnie kupie pózniej

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacka sobie wszyscy chwalą, ale z pre workoutami tak jest, że 1 partia kopie, a kiedy wszyscy się oswoją z zaj**istością produktu - wprowadzają gorszy zamiennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Powiem Ci, ze bardzo dobry dla mnie nr 1, kiedys moj brat chwalil tez meso, ale sklad zostal zmieniony jak zawsze niby na lepszy a tak naprawde na gorszy, podobnie w no xplode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
ja się bardzo przejechalem na produktach FA muscle serum i intrasize kasa w błoto wyj**ana ale mówi sie trudno i zyje sie dalej :PP no i no shootgun masakra 3 miarki i nic

Zmieniony przez - bossman_14 w dniu 2012-11-18 14:18:42

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
bossman - dokladnie-przereklamowana kupa....w dodatku za taka kase...

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
ale szejkery fajne dali to mam do dzis hehehe a smak to jakby ktoś ci wj**ał do wody pokruszony ibuprom sama chemia

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
no po intrasize kupa niebieska jest hehehe

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10.11.12

Następny temat

Grzybica Układu Pokarmowego

WHEY premium