SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU SUPLEMENTOW BURNEIKA SPORTS !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też proponuję trochę więcej powagi u zgłaszających, bo widzę, że niektórzy nie dostrzegają POWAGI produktów tu oferowanych, to nie są zwykłe cukierki od OLIMPA tylko poważniejszy stuff. A tu Ci z zaskoczenia wyjeżdza taki Matricks - bez urazy kolego- którego klata wygląda, jakby nigdy sztangi nie widziała. To nie BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11300
NachoVidal
ja też proponuję trochę więcej powagi u zgłaszających, bo widzę, że niektórzy nie dostrzegają POWAGI produktów tu oferowanych, to nie są zwykłe cukierki od OLIMPA tylko poważniejszy stuff. A tu Ci z zaskoczenia wyjeżdza taki Matricks - bez urazy kolego- którego klata wygląda, jakby nigdy sztangi nie widziała. To nie BCAA.


Umiesz czytac? Michał pisał stronę wczesniej, zeby swoje madrosci wylewac w oddzielnym temacie, kazdy kto spelnia warunki ma prawo do konkursu przystopic, nie pasuje Ci jego sylwetka? To wyjdz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a Ty nie ściskaj pośladków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
to i ja się zgłoszę. Pozdrawiam :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 264
zdjecie na silowni zostaly zrobione dwa lata temu podczas redukcji.
80kg wagi.
reszta to obecne zdjecia w czasie budowy masy sporo tkanki tluszczowej niestety ,ale cos za cos...
na dzien dzisiejszy 98kg
wzrost 183cm
wiek 27 lat
pozdrawiam














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Staż treningowy: 12 lat.
Wzrost: 180 cm
Waga: 111 kg masa // 103-105 rzeżba
wiek 26 lat

Witam. Napisze trochę o sobie, bo do dobrej realizacji konkursu będzie również potrzebna rzetelna relacja z planu dietetycznego, treningowego i suplementacji. Trenuję od 14 roku życia. Zacząłem do wyciskania leżąc a póżniej przeszłem na trening kulturystyczny i taki też stosuję do dziś. Jednak same sporty siłowe przestały mi wystarczać. W wieku 16 lat zacząłem uprawiać boks, póżniej muay thai, a od 2 óch lat zajmuję się również mma i brazylijskim jiu jitsu. W lipcu uzyskałem uprawnienia trenera personalnego i już pomogłem kilku osobom w diecie i treningu. Moja baza klientów jest coraz większa, ale piszę o tym dlatego, ze gdybym znalazł się w szczęśliwej 3 finalistów to podszedłbym do sprawy jak najbardziej profesjonalnie. Opisywałbym szczegółówo trening, diete, pory przyjmowania suplementów, moje odczucia co do produktu( parę już brałem np muscle testa i jakieś rozeznanie mam). Ostatnio bardzo spodobał mi się również crossfit i w moim masowym planie z suplementami Roberta, na pewno znalazłyby się elementy tej dyscypliny ponieważ można je doskonale wykorzystać. Na pewno ani plan , ani dieta nie będą nudne. Pozdrawiam wszystkich zapalonych sportowców







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97
w konkursie nie startuje bo gdzie ja tu dziadek pasuje
ale chcialem pokazac co robia z czlowiekiem suple Roberta


wiek- 40
staz treningowy - 1 rok
suple - Burneika Sport
motywacja - youtube filmiki Roberta
dieta - wlasnego pomyslu

fotki znajduja sie pod tym adresem bo za cholere nie moge ich tu zapakowac

https://picasaweb.google.com/butcher35/Burneika# 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
mam jedno pytanie do michała zgłoszenia składamy do 7 listopada a wyniki będą jakoś na dniach potem czy jak ? ;)

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 226
Wysylam Swoje Zgloszenie.

Wzrost:179cm
Waga:101kg
Staz: 4lata
Biceps:43
Klatka:123cm
Udo:68cm
Lydka:44cm
Talia:96cm

Dieta masowa bialko 3g/kg , wegle 5g/kg , tluszcze 1g/kg















No money no honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 226
cdn














No money no honey

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10.11.12

Następny temat

Grzybica Układu Pokarmowego

WHEY premium