SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU SUPLEMENTOW BURNEIKA SPORTS !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gere na telefon Ja mam pełno sklepów gdzie mogę ją jeszcze kupić i all... No kontakty masz nie powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18237
Skeba niezly pocisk na Ciebie poszedł w radio koksu haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem, docenili jego szczerość i teraz dzięki temu ma być test przed-treningówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
chodziło mi że przy jej cenie nie trzeba płazy sie po suple które kosztują xxx zł
1g gery kosztuje 12zł to walczyłbym jak szalony Pocisk? litość :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na allegro masz pełno gery, więc wyskakiwanie z dilerami, którzy tym handlują jest śmieszne Ale już nieważne... widzę, że zadziora jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i widzisz tak sie kończy rozmowa z napinaczami przedstawiasz mu konkretne argumenty to uczepi sie głupoty i wycofuje sie z rozmowy.
Trzymaj dalej taki poziom. Wysypałeś sie na naturalnych roślinkach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra nie wiedziałem, że takie g**** jak 1.3 jest zabronione na zawodach. Wiele razy widziałem kumpla który przed wejściem na scenę wśród "natuali" brał noxa na pompę. Widać łamał przepisy na oczach sędzieów.

Zastanawia mnie jak oni wykrywają taki ala doping ? Mocz ? Bo w krwi raczej wątpie... ewentualnie tk. tłuszczowa MOŻEEEEEEEEE, ale też wątpię...

Możesz mi wyjaśnić... w końcu człowiek uczy się przez całe życie i mówię to bez żadnej ironii

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-12-03 21:42:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikomu nie zazdroszcze bo gere mam na telefon tylko chodzi mi o trzymanie sie zasad i jak sie powiedzialo A mówi że B, nie lubie ludzi bez zasad i zawsze będe wytykał im błędy.



Bardziej mi chodzi o to, że natural w sensie suplementy, a nie ph/saa. Patrząc dzisiaj to nie ma naturalnej kulturystyki, bo każdy bierze suplementy. Może źle się wyraziłem.

Czy Robert mnie pocisnął? Gadałem z Michałem na priv i całkiem inna rozmowa. Miał zagadać z Robertem i miał stać za mną murem - zrobił to. Więc ode mnie props dla niego.

Kiedyś Kofeina bodajże była na liście Wada...

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2012-12-03 22:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18237
to co skeba wchodzisz na ciemną strone mocy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
a co z tym testem hyper pump sam ?:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10.11.12

Następny temat

Grzybica Układu Pokarmowego

WHEY premium